Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 yaşındaki çocuk audi a6 kullanıyor=)

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
[video=youtube_share;ZQx2baGO1Rs]http://youtu.be/ZQx2baGO1Rs[/video]

vay eşşek sıpası vay 3.0 tdi ve 240 HP in ulan aşağı araçların ön koltukları +18 dir,,,

Keşke bunu trafiğe kapalı bi yerde yapsa idi babası geçen sırf bi yüzden biriyle kapıştım Başakşehirde adam savcı çıktı ama ben haklılığımda ısrar edince özür dilemek zorunda kaldı

Keşke bunu trafiğe kapalı bi yerde yapsa idi babası geçen sırf bi yüzden biriyle kapıştım Başakşehirde adam savcı çıktı ama ben haklılığımda ısrar edince özür dilemek zorunda kaldı
Aynen dogru söylüyorsun çocuk bu arabalar geçiyor iyi cesaret valla :rolleyes:

ayağındaki gücün farkında değil ! ama yanındaki gayet farkında ! çok tehlikeli çocuk neticede.

ben arabayı çocuğun kullanıdığını sanmıyorum. o çocuğun o arabayı hiç titretmeden yada gazı bu kadar iyi ayarlayarak süreceğine beni kimse inandıramaz

ben arabayı çocuğun kullanıdığını sanmıyorum. o çocuğun o arabayı hiç titretmeden yada gazı bu kadar iyi ayarlayarak süreceğine beni kimse inandıramaz
bencede sürücü aracı gibi bi sistem olabilir @audi ama direksiyon tutusu ve rahatlıgı cogu bayandan iyi :şoför

Geri
Üst Alt