Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4. Reaktorde Yangin Basladi...

007

Kayıtlı Üye
Japon basbakani; az once reaktorde yangin oldugunu ve riskin cok yuksek olup sizintinin yuksek oldugunu bildirip halkin evlerinden cikmamalari yonunde uyardi... Durum cok ciddi..:(

off çok kötü. Doğal afete ne kadar tedbir alsanda bir yerden zorluyor. Allah beterinden korusun. 2.çernobil vakası olmaz inşallah.

Bu şiddette bir deprem bizde olsa biteriz, o kadar şiddetli depreme rağmen halkın anlayışı ve soğuk kanlılığı bizlere çok şey öğretmeli. depremden sonra yardım malzemeleri dağıtımında izdihamdan ezilenler oluyor bizde, adamlar sırayı bile bozmuyor, insan milletinden soğuyor bunları görünce.

piyasalardaki tedirginlik için bu sabah Japon hükümeti oldukça yüksek miktarlarda paraları açığa çıkardı, ikinci adımın da geleceği belirtildi.

Söylenene göre çernobilden daha büyük bir felaket beklenmekteymiş durum bu şekilde devam ederse..100 yılın felaketlerinden biri

bilmem kaç cm'lik m'lik sızdırmaması için yalıtım katmanı, yedek soğutucu sistemler ne işe yarıyo o zaman yahu..
çok fena..

Allah yardımcıları olsun.Japonya'nın kaderimidir artık bilmiyorum ama afetin vereceği zarardan daha çoğuna sebep olacak çok büyük bir tehdit.Umarım daha fazla büyümeden sona erer.:(

xx

teknolojide kafayı yemiş adamların uğraştığı şeye bak. böyle birşey bizim ulkemizde olsa ne olurdu acaba? ben şahsen kestiremiyorum olabilecekleri.:(

Allah yardımcıları olsun hepsinin...
Toparlanmaları cok zor olucak

Geri
Üst Alt