Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4. Reaktorde Yangin Basladi...

Yalniz Amerika, Turkiye'ye gore daha yakin dunyanin yuvarlak oldugunu hesaba katarsak :)

Bu şiddette bir deprem bizde olsa biteriz, o kadar şiddetli depreme rağmen halkın anlayışı ve soğuk kanlılığı bizlere çok şey öğretmeli. depremden sonra yardım malzemeleri dağıtımında izdihamdan ezilenler oluyor bizde, adamlar sırayı bile bozmuyor, insan milletinden soğuyor bunları görünce.

piyasalardaki tedirginlik için bu sabah Japon hükümeti oldukça yüksek miktarlarda paraları açığa çıkardı, ikinci adımın da geleceği belirtildi.

Kesinlikle haklısın Faruk abi. Bizde olsa dediğin gibi izdiham olurdu. Adamlar birbirlerine çok saygılılar(özel hayatlarında değiller o ayrı:)) insan gibi insanlar. Ve adamlar tepetaklak oldu hala birşey olmamış gibi devam edebiliyorlar hayatlarına..
Bizde 6şiddetinde olunca yer yerinden oynuyor.. yazık bize

japonlar bunu da atlatır..bizde olsa düşünemiyorum

Ben de bu gece kismetse Osaka'ya gidiyorum dostlar..gerci orada cok bir sey yok hatta hic yok ama belli de olmaz sonucta bir sahil kenti okyanusa kiyisi var...Bisey olup da donemezsek hakkinizi helal edin:)

Ben de bu gece kismetse Osaka'ya gidiyorum dostlar..gerci orada cok bir sey yok hatta hic yok ama belli de olmaz sonucta bir sahil kenti okyanusa kiyisi var...Bisey olup da donemezsek hakkinizi helal edin:)

Yolun açık olsun abi.

Amma yaptın kaan hayırlı gidip hayırlı gelirsin inşallah.......

Osakaya bizden selam söle...:)

Geri
Üst Alt