Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

4. Reaktorde Yangin Basladi...

Konu, 'Dünyadan Haberler' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Japon basbakani; az once reaktorde yangin oldugunu ve riskin cok yuksek olup sizintinin yuksek oldugunu bildirip halkin evlerinden cikmamalari yonunde uyardi... Durum cok ciddi..:(

2. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    off çok kötü. Doğal afete ne kadar tedbir alsanda bir yerden zorluyor. Allah beterinden korusun. 2.çernobil vakası olmaz inşallah.

3. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Bu şiddette bir deprem bizde olsa biteriz, o kadar şiddetli depreme rağmen halkın anlayışı ve soğuk kanlılığı bizlere çok şey öğretmeli. depremden sonra yardım malzemeleri dağıtımında izdihamdan ezilenler oluyor bizde, adamlar sırayı bile bozmuyor, insan milletinden soğuyor bunları görünce.

piyasalardaki tedirginlik için bu sabah Japon hükümeti oldukça yüksek miktarlarda paraları açığa çıkardı, ikinci adımın da geleceği belirtildi.

4. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    Söylenene göre çernobilden daha büyük bir felaket beklenmekteymiş durum bu şekilde devam ederse..100 yılın felaketlerinden biri

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bilmem kaç cm'lik m'lik sızdırmaması için yalıtım katmanı, yedek soğutucu sistemler ne işe yarıyo o zaman yahu..
    çok fena..

6. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Allah yardımcıları olsun.Japonya'nın kaderimidir artık bilmiyorum ama afetin vereceği zarardan daha çoğuna sebep olacak çok büyük bir tehdit.Umarım daha fazla büyümeden sona erer.:(

xx

7. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    teknolojide kafayı yemiş adamların uğraştığı şeye bak. böyle birşey bizim ulkemizde olsa ne olurdu acaba? ben şahsen kestiremiyorum olabilecekleri.:(

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    bizim buraya ulaşmaz herhalde

9. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48