4. Reaktorde Yangin Basladi... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

4. Reaktorde Yangin Basladi...

Konu, 'Dünyadan Haberler' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    48
    Japon basbakani; az once reaktorde yangin oldugunu ve riskin cok yuksek olup sizintinin yuksek oldugunu bildirip halkin evlerinden cikmamalari yonunde uyardi... Durum cok ciddi..:(

2. Jerky

Jerky
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    48
    off çok kötü. Doğal afete ne kadar tedbir alsanda bir yerden zorluyor. Allah beterinden korusun. 2.çernobil vakası olmaz inşallah.

3. fnasif

fnasif
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    83
    Bu şiddette bir deprem bizde olsa biteriz, o kadar şiddetli depreme rağmen halkın anlayışı ve soğuk kanlılığı bizlere çok şey öğretmeli. depremden sonra yardım malzemeleri dağıtımında izdihamdan ezilenler oluyor bizde, adamlar sırayı bile bozmuyor, insan milletinden soğuyor bunları görünce.

piyasalardaki tedirginlik için bu sabah Japon hükümeti oldukça yüksek miktarlarda paraları açığa çıkardı, ikinci adımın da geleceği belirtildi.

4. aybarsdnr

aybarsdnr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    Söylenene göre çernobilden daha büyük bir felaket beklenmekteymiş durum bu şekilde devam ederse..100 yılın felaketlerinden biri

5. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    bilmem kaç cm'lik m'lik sızdırmaması için yalıtım katmanı, yedek soğutucu sistemler ne işe yarıyo o zaman yahu..
    çok fena..

6. setnogrom

setnogrom
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    419
    Ödül Puanları:
    83
    Allah yardımcıları olsun.Japonya'nın kaderimidir artık bilmiyorum ama afetin vereceği zarardan daha çoğuna sebep olacak çok büyük bir tehdit.Umarım daha fazla büyümeden sona erer.:(

xx

7. whiteline-XL

whiteline-XL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    48
    teknolojide kafayı yemiş adamların uğraştığı şeye bak. böyle birşey bizim ulkemizde olsa ne olurdu acaba? ben şahsen kestiremiyorum olabilecekleri.:(

8. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.541
    Ödül Puanları:
    113
    bizim buraya ulaşmaz herhalde

9. whiteline-XL

whiteline-XL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri: