Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 mevsim lastik markası

scaliskano

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kışlık yerine 4 mevsim lastik almaya karar verdim.hangi markaları önerirsiniz.
ayrıca orjinal 185 60 r15 yerine ince yanaklı tabanı geniş hangi lastik ebatları olabilir.
tsk.

4mevsim lastik sadece Goodyear Vector modelidir, bunun dışında Türkiye de 4 mevsim lastik yoktur, gerçek 4 mevsim lastiği mi arıoyrsunuz, yoksa yanlış ifadeler yüzünden mi yanılgıya düştünüz?

Lastikte dört mevsim diye bir olay yoktur.Yaz lastiği ve kış lasiği olarak vardır.UYgun fıyatlı ıstersen lassa ımpetus revo uzakdogu mallarından uzak dur derim.

195/55/15 çok pahalı 185/55 de sınırda orj ebattan şaşma bence 60 yanak devam

4mevsim lastik sadece Goodyear Vector modelidir, bunun dışında Türkiye de 4 mevsim lastik yoktur, gerçek 4 mevsim lastiği mi arıoyrsunuz, yoksa yanlış ifadeler yüzünden mi yanılgıya düştünüz?

evet arkadaşım doğru diyorsun.goodyear vector5 buldum gerçek 4mevsim olarak.sitesinden isteyen bakabilir.başka da yok bu tip gerçek 4mevsim
teşekkürler

Lastikte 4 mevsim diye bir tabir yoktur zaten, en azından Türkiye de, memleketinizde kar yağışı pek olmuyorsa ki olmuyor diye tahmin ediyorum, ıslak zemindeki en iyi performansı nedeni ile size cinturato p6 tavsiye ettim yaz lastiği sonuçta hem yazın hem de kışın ıslak zeminde ki başarısı nedeniyle memnun edebilir..

Geri
Üst Alt