Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 mevsim lastik ariyorum nokian mi goodyear mi ?

cutter

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba arkadaşlar Konyada yaşıyorum 1 ay kar olur 3 4 ay yağmur bu yuzden kışlık lastikten değilde 4 mevsim kullanabilexegin bir lastik arıyorum aklımda nokian z g2 diye bir modeli ve good year effiencygrip performans lastigi var sizce hangisi olmalı yada tane 200 250 tl ye alabileceğim en iyi lastik nedir?lastikte aradığım en önemli ozellik güvenlik ses sıkıntı olmaz arabam 2006 leon sıfır petlas impetus vardı hiç memnun değilim yardımci olursanız sevinirim şimdisen iyi bayramlar

ben nokian fanatiği ve kışlık-yazlık nokian modellerini kullanan birisi olarak nokian demek isterdim,
ama nokian dörtmevsimde zayıf kalıyor ve daha yeni çıkardı allweather diye bir modeli ,
ama dört mevsimde goodyear uzun yıllardır piyasaya otomobil hatta hafif ticari ye bile model sunuyor,
özellikle otomobile uyumlu vector 5 tavsiye ederim çünkü muadili ısuzu kamyonetimizde kullandığımız vector 2 den çok memnunuz...

nokian çok kaliteli bir marka ve güzel ürünleri var. özellikle iskandinav ülkeleri için geliştirdikleri kışlık lastikler süper. Goodyearda yabana atılacak bir firma deği özellikle eff. grpi lastiklerini bende inceledim ve beğendim ancak eff. grip lastikler yaz lastiğidir 4 mevsim değil. vector serisi goodyearın 4 mevsim serisi. ama yağmuru bol memlekette kullanıyorsanız aracınızı eff. gripin yağmur performansı iyidir. zor seçim ama bence ikisi de sizi pişman etmez

kışlık sa nokıan 4 mevsim se tabiki goodyear ama tavsiyem mıchelin primace

İkisi arasından ben olsam GoodYear'ı tercih ederdim...

Geri
Üst Alt