Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

4 lü Egzos ucu yardım

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında allrock27 tarafından paylaşıldı.

1. allrock27

allrock27 SCW Üyesi

47
    16
    8
    Arkadaşlar bugün bir leonda gördüm. Arkada 2 si sağda 2 si solda olmaz üzere 4 tane egzos ucu wardı. Çok hoşuma gitti. Yalnız bunlar sadece görüntü anlamında yapılmış sadece egzos ucumudur ? yoksa komple boru tesisatımıdır ? Bunu yaptırmak istersek nasıl bir yol izlemeliyiz? Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler..

2. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    aracında LPG varsa eğer 2. egzos ucunu unut... eğer LPG yoksa ek bir boru sayesinde 2. ucu çıkartabilirsin... bu borularada çift çıkış uç taktırırsan olur sana 4 çıkışlı :)

3. allrock27

allrock27 SCW Üyesi

47
    16
    8
    Walla benim araç lpg li. Neden olmuyor lpg de ?

4. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    LPG nin geldiği kısımlara gelecek anladığım kadarı ile oda ısınacağından dolayı risk taşımaktadır :)

5. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    LPG tank dolum vanası bizim araçlarda sağ tarafa konulduğu için egzos borusunun ordan geçmesi güvenlik açısından tehlikeli... o yüzden 2. uç olmuyor.. :( bende çok istemiştim sağ sol çıkış olsun diye ama maalesef evdeki hesap çarşıya uymadı.. yaptıramadım...

6. allrock27

allrock27 SCW Üyesi

47
    16
    8
    O zaman soldaki uçları 2 ye çıkarıp sağ tarafada sadece egzos ucu taktırsak 2 li. Bu şekilde bi çözümü olabilirmi. Yani soldaki uçların hiçbi bağlantısı olmayacak sadece egzos ucu olacak ??

7. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Ona çok iyi bir usta bulman lazım ki ona bir formül düşünsün ama Antep te böyle bir usta bulmak çok zor Memet hocam :)

8. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    Bende susturucu var sagli sollu istersen sana verebilirim abi

9. allrock27

allrock27 SCW Üyesi

47
    16
    8
    İbocum lpgde olmuyor diyo arkadaşlar. Nasıl yapacaz ?

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    lpg nın rıskını almaya gerek yok

Sayfayı Paylaş