Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 lü Egzos ucu yardım

abi dediğin şekilde boru gelmeden sadece uç oraya sabitleme yapılabilir... ama nusretin dediği gibi sağlam bir usta bulup baktırman gerekli.. yoksa iki gün sonra aşağı duğru eğilme yaparsa çok sırıtır... ama yapılamaz diye birşey yok... ayrıca şunuda unutma sakın olurda bağlatırsan uçları boru takılı olmayan ucun içini siyaha boya :) çünkü birisi temiz kalacak diğeri is yapacağı için içi siyah olacak.. ben trafikte çok gördüm çift çıkış yapmış ama biri boşta tertemiz diğeride simsiyah ben burdayım diyip sırıtıyodu :D

Evet haklısın kardeşim. Bakalım heves olarak kalacak gibi ama antep çetesiyle bir araya gelince kardeşlerimiz neler önerecek bakalım :) Bu arada ilgilendiğin için çok teşekkür ederim..

Demekki biz bu sevdadan vazgeçeceğiz yekta abi. Bugün bir leonda görmüştüm çok hoşuma gitti. Bi araştırıp yaptırayım dedim ama olmayacak demekki :(

Ben once ki aracima yaptirmistim. Son susturucuyu iptal ettirip, duz boru yaptirmistim. Saga, sola ayirip, ciftli uc taktirmistim. Gayet guzel olmustu. Seside ne kadar coktu, ne de azdi. Benim yaptirdigim gibi duz boruyla isi cozebilirsin bence. LPG riskide azalmis olur saniyorum :eek:key: Hem de guzel ses alirsin :) Cok gelirse sesi, orta susturucudan sonra ufak bi tup taktirirsin :)

Bu da resmi :)

Geri
Üst Alt