4 lü Egzos ucu yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

4 lü Egzos ucu yardım

allrock27

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün bir leonda gördüm. Arkada 2 si sağda 2 si solda olmaz üzere 4 tane egzos ucu wardı. Çok hoşuma gitti. Yalnız bunlar sadece görüntü anlamında yapılmış sadece egzos ucumudur ? yoksa komple boru tesisatımıdır ? Bunu yaptırmak istersek nasıl bir yol izlemeliyiz? Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler..

leeveent

Kayıtlı Üye
aracında LPG varsa eğer 2. egzos ucunu unut... eğer LPG yoksa ek bir boru sayesinde 2. ucu çıkartabilirsin... bu borularada çift çıkış uç taktırırsan olur sana 4 çıkışlı :)

Nusret

Kayıtlı Üye
LPG nin geldiği kısımlara gelecek anladığım kadarı ile oda ısınacağından dolayı risk taşımaktadır :)

leeveent

Kayıtlı Üye
LPG tank dolum vanası bizim araçlarda sağ tarafa konulduğu için egzos borusunun ordan geçmesi güvenlik açısından tehlikeli... o yüzden 2. uç olmuyor.. :( bende çok istemiştim sağ sol çıkış olsun diye ama maalesef evdeki hesap çarşıya uymadı.. yaptıramadım...

allrock27

Kayıtlı Üye
O zaman soldaki uçları 2 ye çıkarıp sağ tarafada sadece egzos ucu taktırsak 2 li. Bu şekilde bi çözümü olabilirmi. Yani soldaki uçların hiçbi bağlantısı olmayacak sadece egzos ucu olacak ??

Nusret

Kayıtlı Üye
Ona çok iyi bir usta bulman lazım ki ona bir formül düşünsün ama Antep te böyle bir usta bulmak çok zor Memet hocam :)