Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 kasim auto show organizasyonu resimler

Ben sticker'dan da değil direk plakadan tanıdım :D lan diyorum plaka tanıdık bir yerden sonra sticker'ı gördüm. Benim de yanımda kız arkadaşım vardı nereden tanıyorsun falan dedi. Tanımıyorum ama biliyorum dedim. Kesin TÜYAP'a gidiyor dedim kalabalık görünce. Yolu bilmediğim için otobana girmiş bulundum zaten. Sonra radyo trafik'te tesadüfen birisi sakın girmeyin Carrefour falan bir alışveriş merkezine bırakın arabanızı oradan metrobüsle geçin zaten son durak orası dedi. Otobanın çıkışı da meğersem tam Carrefour'un önüymüş :D

Radyoda bunu duyunca perişan olma diye durdurayım dedim. Camdan sesimi duyuramadım zira :D

Tanıştığıma çok memnun oldum. İlla organizasyonlarda karşılaşırız yeniden :)

Aynen güzel bir buluşma ortamıydı :D Yalnız ben bir ara pencereden bakarken farketmedim de sol taraftan fena giydiriyorlardı bana :D Umarım farklı bir buluşmada dediğin gibi tekrar buluşuruz. Bizimkilerde baya şaşırmıştı, nerden biliyor tanıyor felan diye :D Hatta kız arkadaşımda plakadan tanımıştır diyerek demekki doğru bir tahminde bulundu :D

Hadi ama bence daha farklı resimler vardır :D Paylaşalım bare şunları bizimde gönlümüz gözümüz açılsın :p

yekta abiye sevgilerle...:)
27zypth.jpg

ru0k6t.jpg

dfd6vd.jpg

1j0xs7.jpg

2agnu4j.jpg

arkadaşlar bizler şehir dışında olduğumuz için sizlerden yeni seatların resimlerini bekliyoruz leonun içini felan çeken yokmu acaba

Geri
Üst Alt