Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 kasım auto show fuarı buluşma ve hareket güzargahı...

kişi listesi

1-kfy. kfy_can
2-YEKTA +2
3-Absolut
4-KAPTAN
5-Onu_R1_
6-memox +1
7-Ghost rider+ Elanor
8-ZGR
9-ÇÖLLÜ + 1
10- dmRhn + Nrgl
11- Deniz & Tuğba (büyük ihtimal)
12- rocinrock
13- digiersoy
14- erkani
15- profescobar
16- gallito

17- kaanoksuz
18- RedLine +1 (Ankara)
19- igci_01 (Ankara)
20- KeChİ (Ankara)
21- mrtsnr
22- EmreKLSKZ+1
24- petci_hasan+1
25-Onur Akca
26-LEONISM
27-24(engin)
28-serkanreis
29-plajhavlusu
30-erdemil
31-schumı
31-@[I][U][URL="http://www.seatclubworld.com/members/patron-40/"]PATRON[/URL][/U][/I]
32-@[I][U][URL="http://www.seatclubworld.com/members/leo54-21041/"]leo54[/URL][/U][/I]

Bu arada Yekta @YEKTA Abi Benim Fotokopilerin yanına birde SCW sTickırı eklersen sevinirim Arkadaşlara göndermek için:eek:key:

adana,ankara,trabzon,malatya,hakkari urfa ve anadoludan gelecek arkadaşlar 08:30 da izmit batıda sizi karşılıyacam bilginiz olsun :)

Sevgili SCW li arkadaşlarım ve kardeşlerim..;

Sizlerin SCW ye ve bana olan saygınıza sevginize güvenerek bir konuda duyarlı olmanızı rica ediyorum.Malum yarınki buluşmamız x siteyle veya sitelerle saat ve zaman olarak çatışıyo.sizlerden SCW yakışır bir şekilde sorunsuz ve sıkıntısız bir organisazyon olmasını istiyorum.bunun içinde yapılması gereken öncelikle giderken ve dönerken konvoyumuzda nizami bir şekilde konvoy başını takip etmenizdir.yolda atışma kapışma yarışma v.s şeylerin olmamasına özen gösterirseniz hem SCW yi hem beni çok mutlu edersiniz.kışkırtmalar olabilir lütfen siz bir SCW li olduğunuzu ve buna yakışır bir şekilde davranmanız gerektiğini unutmayın..Fuar alanındada karşılaşmalar olabilir ve yine SCWye yakışır bi şekilde herhangibir sorun olmamasına özen gösteriniz lütfen.özellikle konvoyda konvoy başı olarak görevlendirdiğimiz GHOST RİDER (emre) kardeşimize uyum sağlamanızı rica ediyorum.hepinize şimdiden anlayışlı ve duyarlı olduğunuz için SCW VE YÖNETİCİLERİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Hepinize SCW adına sıkıntısız ve güzel bir organisazyon olmasını diliyorum....:eek:key:

özellikle konvoyda konvoy başı olarak görevlendirdiğimiz GHOST RİDER (emre) kardeşimize uyum sağlamanızı rica ediyorum.hepinize şimdiden anlayışlı ve duyarlı olduğunuz için SCW VE YÖNETİCİLERİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Hepinize SCW adına sıkıntısız ve güzel bir organisazyon olmasını diliyorum....:eek:key:[/QUOTE]

emreye uyarsaakk yandık abi :D

Sevgili SCW li arkadaşlarım ve kardeşlerim..;

Sizlerin SCW ye ve bana olan saygınıza sevginize güvenerek bir konuda duyarlı olmanızı rica ediyorum.Malum yarınki buluşmamız x siteyle veya sitelerle saat ve zaman olarak çatışıyo.sizlerden SCW yakışır bir şekilde sorunsuz ve sıkıntısız bir organisazyon olmasını istiyorum.bunun içinde yapılması gereken öncelikle giderken ve dönerken konvoyumuzda nizami bir şekilde konvoy başını takip etmenizdir.yolda atışma kapışma yarışma v.s şeylerin olmamasına özen gösterirseniz hem SCW yi hem beni çok mutlu edersiniz.kışkırtmalar olabilir lütfen siz bir SCW li olduğunuzu ve buna yakışır bir şekilde davranmanız gerektiğini unutmayın..Fuar alanındada karşılaşmalar olabilir ve yine SCWye yakışır bi şekilde herhangibir sorun olmamasına özen gösteriniz lütfen.özellikle konvoyda konvoy başı olarak görevlendirdiğimiz GHOST RİDER (emre) kardeşimize uyum sağlamanızı rica ediyorum.hepinize şimdiden anlayışlı ve duyarlı olduğunuz için SCW VE YÖNETİCİLERİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Hepinize SCW adına sıkıntısız ve güzel bir organisazyon olmasını diliyorum....:eek:key:

Abi sen merak etme.Scw heryerde kalitesini ortaya koyar

özellikle konvoyda konvoy başı olarak görevlendirdiğimiz GHOST RİDER (emre) kardeşimize uyum sağlamanızı rica ediyorum.hepinize şimdiden anlayışlı ve duyarlı olduğunuz için SCW VE YÖNETİCİLERİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

emreye uyarsaakk yandık abi :D[/QUOTE]

tesüf ederim abipuhaha

emreye uyarsaakk yandık abi :D

tesüf ederim abipuhaha[/QUOTE]

Cezmi abi Abant yolunda ulvi en one sen düş 120 geçme..emre peşimde elinden gelse tamponuma yaslayip beni ittirecek:))) yanıma gelip saat göstermeler cutout açmalar:))) neyse bastık gazada kardeşimin keyfi yerine geldi...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt