Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 çeker

heh şimdi sıra debitte..

sanırım sen askere gitmedin ve ben zimmet yazınca google amcaya sordun hmn :) askerde yerini değiştireceğin herşey için sorumlusu senin adına bi senet düzenler ve buna zimmet derler :) tabi bu görüntü icabıdır aslında zimmetine aldığın eşyayı çaldırmadığın sürece zimmetine aldığın şeyin bütün sorumluluğu o eşyadan sorumlu olan rütbeli kişiye aittir :)

abi sen yanlış anlamışın durumu..zimmetle ilgili bi sıkıntım yok.. :D :D :D

Debit ingilizcesi yawru :D

senin işlemci takıldı yine.. :D :D
hadi benden olsun..

debit
(i)., (f). zimmet, borç; (f). zimmet kaydetmek; birinin zimmetine kaydetmek. debit an account bir hesabı zimmetine kaydetmek. debit balance zimmet bakıyesi. debit a person with a sum, debit a sum against a person, debit a sum to a person bir meblağı bir kimsenin hesabına zimmet olarak kaydetmek.
F. borçlandırmak, zimmetine kaydetmek ..

Karışık işler:D:D

alp sana bi araç tavsiye edicem askere gittinmi bilmiyorum ama gitmediysen o aracı kullanabilmek için elinden geleni yap... mercedes unimog... ben landla 50-60 cm suya girerken o 150sm suda sorunsuz ilerleyebiliyordu... :)

7

mercedes unimog..üzerine yok sanırım

alp sana bi araç tavsiye edicem askere gittinmi bilmiyorum ama gitmediysen o aracı kullanabilmek için elinden geleni yap... mercedes unimog... ben landla 50-60 cm suya girerken o 150sm suda sorunsuz ilerleyebiliyordu... :)

7

Çok duydum. Hatta kendine has bir sesi varmış bu aletin. Nerde bulup nerde kullancam? :D

Geri
Üst Alt