Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 arac buldum arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o araçta yazdıklarından daha fazlası olduğu konusunda iddiaya bile girebilirim. 1. galerici, 2. plakayı kapatmışlar.... şahsen bu 2 faktör beni hep düşündürür....

Haklısınz tabiki..

Kuşkuya düşüyor insan ama denildiği gibi çıkma ihtimalide var en azından bakılmalı bence :)

4 parcasında lokal boya warmıs kardes ama cızıkten dıo ama bakalım

Boyalı araçlara bakış açınız nasıl bilemiyorum tabi, fakat gerçekten çizikten dolayı ise yani darbesi kazası olmadığına komple boyalı bir araç bile benim için sıkıntı değil mesela :) Sonuçta binmek için alıyoruz..

Umarım gönlünüze göre temiz bir araç bulursunuz..

cok saol kardesm mantıklı olmak gerekırse sımdı bellı bır bırıkımınız var ve onuda en ıyı sekılde degerledırmek ıstıyorsunız bununla bırlıkte arac konusunda tecrubesızsenız daha secıcı davranmak zorundasnız bende bunu uygulamaya calısıyorum benım tek sıkıntı sabırsız olmam araba almak gercekten kolay bırsey deılmıs keske butcemız bıraz daha olsa da sıfır alabılsek ama ekonomı devrıı. mumkun oldugunca lokal da olsa boyası az km sı dusuk ve lpglı bı arac bakıorum hadı hayırlısı :)

Mehmet bana sorarsan 1.6 stylance düşünme 28bine kadar çıkabiliyorsan başka araçlar düşünebilirsin.

xx

Birde bu araçların yakıtı yüksektir bilgin olsun.Recep'in verdiği linkteki araçlarda motor seçeneği olarak fazla hızlılardır ve yakıtlarıda yüksektir.
Tabi karar senin.

xx

Birde bu araçların yakıtı yüksektir bilgin olsun.Recep'in verdiği linkteki araçlarda motor seçeneği olarak fazla hızlılardır ve yakıtlarıda yüksektir.
Tabi karar senin.

xx

walla saolsun recep kardes arac tavsıye etmıs aama ben 2006 07 kasası bakıorum senın bı onerın var mı kardes ?

evet walla lpg dusunuorum ben dızel hakkımda hıc bı fıkrım yokl gercı hıcbırı hakkında fıkrım yok ılk arabam ve leona kara sevdaya tutuldum:)

Bence sen stylance leon almayı kafaya koymuşsun.İlla alacağım diyorsan leon al,sonra kafan leonda kalır.İlerde satar değiştirirsin:)
Ama 1.4tsı falan almak için biraz daha bekleyebilirsen bence senin için çok daha güzel olur.

xx

vaktım kalmadı hocam sıkıntıdan patlıcam hıcbıse yapasım gelmıo:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt