Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 arac buldum arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.ci aracın kmsi 34000 diğerleri 90000 lerde bunuda göz önünde bulundur derim km de çok önemli...

Seat Leon 1.6 Stylance 2006 Model 28.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 66649440

Şu ilanada bak bi istersen ve bana sorarsanda Leon alacaksan eğer söylemiş olduğun fiyatta bodykit li bi leon al ondan sonra niye bu şekilde almadım deme bide onlarla uğraşma.

Fiyat güzel arabada bodykit var LPG takılı km iyi.Araştırırsın kazasız belasıda yoksa bi kaç parça boyadan birşey olmaz bana göre aşırı bi kaza sonrası olmamışsa.

kardes bu arac bılıorum 26.500 gırıs yaptı sahıbındene ve 1 saat ıcınde kaldırıldı belaltı boyalı

cok tesekurler habil abi araclardan bı kacıyla zaten ıletısımdeydım ama ındırım yapmıolar yada benım pazarlıgım cok kotu :(

İlk ilandaki araç orjinalse 1. ilan derim ben.

4 lastiği yeni ve 34,000 km avantajı var. Hemde araç adanada, şehir dışına çıkmanıza gerek yok bunlarda ekstra masraf olacak size.

90.000 km'lerde hazır tüplü alacağıma aynı fiyata 34,000 km'de benzinli alır tüp taktırırdım ben olsam. Hem taksitte yapıyorlar LPG'ye zaten :)

4 lastiği yeni ve 34,000 km avantajı var. Hemde araç adanada, şehir dışına çıkmanıza gerek yok bunlarda ekstra masraf olacak size.

90.000 km'lerde hazır tüplü alacağıma aynı fiyata 34,000 km'de benzinli alır tüp taktırırdım ben olsam. Hem taksitte yapıyorlar LPG'ye zaten :)

o araçta yazdıklarından daha fazlası olduğu konusunda iddiaya bile girebilirim. 1. galerici, 2. plakayı kapatmışlar.... şahsen bu 2 faktör beni hep düşündürür....

4 parcasında lokal boya warmıs kardes ama cızıkten dıo ama bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt