4 Adet Jant lastik arıyorum! 10günlüğüne | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

4 Adet Jant lastik arıyorum! 10günlüğüne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isahin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,
Elinde orjinal seat leon jant lastiği fazla olan kullanmayan varmıdır? Hasarlı olan jantım değiştirilecek ama Türkiye'de stokta yok yine! 15-20gün sürer derler. Bu süre zarfında aracı jant lastik olmazsa kullanamıcam.
Varsa elinde kullanmayan 10günlüğüne ödünç verebilir mi?
Teşekkür ederim şimdiden verenlere yada vermeyenlere:)

Cihan

Kayıtlı Üye
İbrahim benimkiler satılık değiştireceğim, jantları alsaydım orj.boşta olsaydı ödünç verirdim yanlış anlama yani kullanıyorum şu an..

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Sen de arabayı 10 gün ödünç verirsen olur =) Malesef yok bende ama çıkmacılardan ya da jantçılardan beğendiğin bir jantı alsan, kışlıkları da ona taksan hem arada değişiklik yapmış olursun hem de kışın uğraşmazsın. Bu durum da bahanen olur =)

isahin

Kayıtlı Üye
İbrahim benimkiler satılık değiştireceğim, jantları alsaydım orj.boşta olsaydı ödünç verirdim yanlış anlama yani kullanıyorum şu an..
Yok neden yanlış anlayım:) Teşekkür ederim ilgin için. Bakalım belki çıkar boşta olan jant lastik..

isahin

Kayıtlı Üye
Sen de arabayı 10 gün ödünç verirsen olur =) Malesef yok bende ama çıkmacılardan ya da jantçılardan beğendiğin bir jantı alsan, kışlıkları da ona taksan hem arada değişiklik yapmış olursun hem de kışın uğraşmazsın. Bu durum da bahanen olur =)
Yok dostum şu anda ona ayıracak bütçem yok malesef. Yoksa direk alırdım jantın parasınıda alırdım kaskodan bayada bir indirim olurdu. Ama jantlarım güzel benim:)

Cihan

Kayıtlı Üye
İlker sana arabayı verse bile onun jant sıkıntısı var zaten binemiceksin, sende jantları verirsen bu sefer arabası sende olduğu için jantlar bi işe yaramıcak:D

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
İlker sana arabayı verse bile onun jant sıkıntısı var zaten binemiceksin, sende jantları verirsen bu sefer arabası sende olduğu için jantlar bi işe yaramıcak:D
Öyle değil ben jantları verdikten sonra 10 gün diyorum =) Neyse konuyu dağıtmayalım önemli bir ihtiyaç sonuçta.

Byefsane

Kayıtlı Üye
Hadi hakkında hayırlısı olmus abi jantlar değişiyor :)

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
Ben de 4 adet 13 jant var vereyimmi İbo cum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...