Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 5 6 Mart Abant organızasyonu !!! yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kıwancın ve off road vıdeolar ve ayrıca mushur sakırenın vıdeosunu yuklucem:D

güzel olduğu belli teşekkürler arkadaşlar..
yanlız eklediğiniz resimler siteyi gereksiz kasıyor acil düzeltilmezse silinecektir..

gıttık yorulduk ıctık sarhos olduk sakalastık tartıstık panık yaptık offroad yaptık yollarda rehın kaldık saatlerce karlarla cebelleştık bıraz kırıldık bıraz kırdık bırbırımızı !! karda yuvarlandık yemek yedık dogum gunu kutladık ve eve geldık

çok güzel anlatmışsın kıvanç:eek:key: kendi adımada gelen herkese çok teşekürederim :hosgeldin: herkesin eline ayağına sağlık sonuç olarak varol SCW:eek:

Ayrıca her ne olmuş olursa olsun buraya harcanmış bir emek olduğunu düşünüyorum:rolleyes: o yüzden teşekkür eden arkadaşlarada etmeyen arkadaşlarda ben tekrardan bir teşekürü borç bilirim saolun:(:(

Barış kardeş yüreğine sağlık teşekkür ederiz

herkeze çok teşekkürler

Ayrıca her ne olmuş olursa olsun buraya harcanmış bir emek olduğunu düşünüyorum:rolleyes: o yüzden teşekkür eden arkadaşlarada etmeyen arkadaşlarda ben tekrardan bir teşekürü borç bilirim saolun:(:(
Kendi adıma benim oraya eğlenmeye,kafa dağıtmaya ve stres atmaya gittiğimi unutup,tur operatörü muamelesi yaparak,harcanmış emeği,saygısızlık olarak nitelendiren hatta yüksek sesle dile getiren biz değilde sadece benci zihniyete inat saygımı koruyorum ,iki hafta boyunca yaptığımız telefon görüşmelerine ,iki hafta üst üste bütün ayarlamaları yapmak için onca yolu giderek insanları sıkıntısız yerleştirme çabalarımıza(tüm detayları paylaşarak),para zihniyetli pansiyon sahipleriyle cebelleşmelerimize ,oda sayısı ,kişi sayısı vb.ayarlamalarını uygun fiyata çıkaracaz diye göbek çatlatmamızı,her ne kadar anlaşılamamış olsa da büyük bir emek olarak görüyorum ve bunun neticesinde bu emeğin karşılğında sana büyük bir teşekkürü borç biliyorum..

arkadaslar bosverın ugrasları sıkıntıları guzel bır hafta sonuydu

Kendi adıma benim oraya eğlenmeye,kafa dağıtmaya ve stres atmaya gittiğimi unutup,tur operatörü muamelesi yaparak,harcanmış emeği,saygısızlık olarak nitelendiren hatta yüksek sesle dile getiren biz değilde sadece benci zihniyete inat saygımı koruyorum ,iki hafta boyunca yaptığımız telefon görüşmelerine ,iki hafta üst üste bütün ayarlamaları yapmak için onca yolu giderek insanları sıkıntısız yerleştirme çabalarımıza(tüm detayları paylaşarak),para zihniyetli pansiyon sahipleriyle cebelleşmelerimize ,oda sayısı ,kişi sayısı vb.ayarlamalarını uygun fiyata çıkaracaz diye göbek çatlatmamızı,her ne kadar anlaşılamamış olsa da büyük bir emek olarak görüyorum ve bunun neticesinde bu emeğin karşılğında sana büyük bir teşekkürü borç biliyorum..

+1000000000000000000000000000000000000000000000000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt