Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4-5-6 mart 2011 abant konaklamalı scw organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RED SHARK

Kayıtlı Üye
değerli dostlar safranbolu organizasyonundan sonra abant organizasyonu programı yapıyoruz
4 mart akşamı hareket 6 mart pazar akşamı dönüş şeklinde olacak organizasyonumuzun içerikleri aşağıda yazıldır.
zamanımız bol gelebilecek tüm dostları bekliyoruz.

şu anda opsiypnlşadığımız 15 odamız mevcut ilave olarak sayımız fazla olursa 5 oda arttırma hakkımız var

program:
1- 4 mart akşamı saat 19 - 19 30 arası hareket
2- abantta otelde bekleyen personel tarafından hazırlanmış barbeküde sucuk ekmek
3-sohbet muhabbet yatış
4- 5 mart sabahı saat 10-12 arası kahvaltı çay kahve sohbet
5- aladağ kartalkaya izci kamp gölü seven gölü vs. off road araçları ile gezi 4 -5 saat sürecek
6- otele dönüş dinlenme
7-akşam yemeği yeme içme sohbet (eğer istenirse canlı müzik eğlence)
8-yatış saati belli değil
9-6 mart sabahı 10-12 arası kahvaltı çay kahve sohbet
10- saat 1:30 da otelden hareket
11- 2 de abanta varış gezi at sporları kızak ve doyasıya eğlence
12- saat 18:00 hareket

ücretler : 1 kişi oda+kahvaltı+akşam yemeği 55 tl (tek gece)
off road turu ve akşam yemeğindeki canlı müzik için fiyat teklifi alınacaktır
müzik için toplam 200 tl gibi bir fark ödenecektir. adam başına vurursak 5 tl gibi bir fark eder

değerli fikirlerinizi bekler hep beraber eğlenmeyi dilerim.

ayrıca aşbsolute barış arkadaşımıza değerli araştırmaları ve zaman harcamasından dolayı teşekkür ederim

yanı 2 gece 110 tl super fıyat bence ben %70 olucam ama o tarıhten 1 hafta once bellı olur ancak solucan:D

kesinlikle oradayız gene :)

Ben +1 Kesin , ayrıyetten bir kişi daha gelebilir o belli değil.

Benim cevap vermeme bile gerk yok :) cevap belli zaten..ben ek olarak misafirlerimle orada olacagim..safranbolu ekibinin tam kadro gelecegini tahmin adiyorum ;)

biraz erken ama bunu sölemek için bu sefer bende sizlerle o yolculuğun keyfiniçıkarmak istyorum inş geleblrm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt