Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4-5-6 mart 2011 abant konaklamalı scw organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim araba dizel yolda giderken gazı köklemezsek yani örnek bir davranış sergileyip 132kmyi geçmez ve hepimiz hız sabitleyicilerimizi kullanırsak bi sıkıntı olmaz birer depo ile rahat rahat gider geliriz hatta hız sabitleyici kullanacağım için ben en fazla yarım depo harcarım:D(1.6 tdı)

Vlla gcen hafta baya kar yagdi yolda yavastan gittik :)

benim araba dizel yolda giderken gazı köklemezsek yani örnek bir davranış sergileyip 132kmyi geçmez ve hepimiz hız sabitleyicilerimizi kullanırsak bi sıkıntı olmaz birer depo ile rahat rahat gider geliriz hatta hız sabitleyici kullanacağım için ben en fazla yarım depo harcarım:D(1.6 tdı)

biz safranbolu'da bastıkta bu kadar yaktı araçlar :) basmasak ne kadar yakardı bilemiyorum :D

Vlla gcen hafta baya kar yagdi yolda yavastan gittik :)

yavaş gittiğimizi düşünmüyorum :D :D

biz safranbolu'da bastıkta bu kadar yaktı araçlar :) basmasak ne kadar yakardı bilemiyorum :D

yavaş gittiğimizi düşünmüyorum :D :D

basmanızdaki amaç neydi bilmiyorum ama yavaş yavaş gezerek görerek gitmek varken neden boşuna benzin veya mazot yakalım. haksızmıyım şimdi:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt