Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3M ****tchprint 1080 hakkında..

Sametcan93

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar :) Aracımı alalı 3 gün bile olmadı ama sürekli bişeyler araştırıyorum ve en önce halletmem gereken şeyi buldum. Youtube'de gezerken şu videoya rastgeldim ve bu kaplama işi çok hoşuma gitti.
Aracım 2006 leon ve bu gri renkli parcalardan ( özellikle ön konsol ) gri parçaları ya bu tarzda bi kaplama yada piano black oluyor sanırım parlak siyah kaplama yaptırmak istiyorum. Bu tarz şeyleri yapan yerleri paylaşabilirseniz sevinirim :)
hepinize iyi akşamlar arkadaşlar..

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kendinden yapabilirsin...zevkine göre yapıştır gitsin :) yalnız güzel temizlemen kurutman gerekir..bi de fön makinası :)

Haklısın ama pek uğraşamam o işlerle ya sabah birakir aksam alirim arabayi :D

Merhaba facebook sayfasında desen kaplama yapan bir tanıdığımız var hem uzun ömürlü hemde sağlam olur bence kontrol etmelisin

kurye ile elden teslime verildi

Konu guncel.. Bunu yapabilen bir tuning bilen var mi arkadaslar ?

İyi akşamlar arkadaşlar :) Aracımı alalı 3 gün bile olmadı ama sürekli bişeyler araştırıyorum ve en önce halletmem gereken şeyi buldum. Youtube'de gezerken şu videoya rastgeldim ve bu kaplama işi çok hoşuma gitti.
Aracım 2006 leon ve bu gri renkli parcalardan ( özellikle ön konsol ) gri parçaları ya bu tarzda bi kaplama yada piano black oluyor sanırım parlak siyah kaplama yaptırmak istiyorum. Bu tarz şeyleri yapan yerleri paylaşabilirseniz sevinirim :)
hepinize iyi akşamlar arkadaşlar..

baya başarılı olmuşş...

Aynen yapan bir yer bulsam direkt götürücem aracı da bekliyorum hala

Kapı kollarında vs fazla temas edilen yerlerde soyulma oluyor zamanla ve kötü bir görüntü oluşuyor fakat dediğiniz tarzda sulu kaplama yapan yerler var daha kaliteli ve uzun ömürlü olacağını düşünüyorum fiyatı ne kadar fark eder tabi hiç bir bilgim yok.Videoda yapım aşamaları var buyrun.

Geri
Üst Alt