Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3M ****tchprint 1080 hakkında..

Orayla gorustum sadece imalatini yapiyorlarmis

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istanbulda bu işleri yapan biryer bulamaman oldukça şaşırtıcı. müsait olduğunda atla gel bursaya ne ihtiyacın varsa ben kapılıyayım. .

istanbulda bu işleri yapan biryer bulamaman oldukça şaşırtıcı. müsait olduğunda atla gel bursaya ne ihtiyacın varsa ben kapılıyayım. .
Forumda tanidik bildik yer varmi diye konus acmistim da kimse de pek bilmiyor sanirim

Kapı kollarında vs fazla temas edilen yerlerde soyulma oluyor zamanla ve kötü bir görüntü oluşuyor fakat dediğiniz tarzda sulu kaplama yapan yerler var daha kaliteli ve uzun ömürlü olacağını düşünüyorum fiyatı ne kadar fark eder tabi hiç bir bilgim yok.Videoda yapım aşamaları var buyrun.
O yaoan yerler lazim zaten bana :)

Tavan folyosu ile kaplarsaniz şayet hicbir sekilde deformasyon yasanmiyor.3 sene once araci aldigimda oracle tavan folyosu ile tum kokpit, kapi kollari vs kapladim cizik dahi yok hala.biraz eliniz yatkin ise urunu internetten temin ederek basitce kendinizde uygulayabilirsiniz

Tavan folyosu ile kaplarsaniz şayet hicbir sekilde deformasyon yasanmiyor.3 sene once araci aldigimda oracle tavan folyosu ile tum kokpit, kapi kollari vs kapladim cizik dahi yok hala.biraz eliniz yatkin ise urunu internetten temin ederek basitce kendinizde uygulayabilirsiniz
Elimin yatkıntılıgını şöyle açıklayayım o zaman bir kağıt verseniz makasla düz bir şekilde kesemem

Konu guncel arkadaslar varmi bilindik bir yer ?

Geri
Üst Alt