Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

3m karbon kaplama hakkında

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında mk_32 tarafından paylaşıldı.

1. mk_32

mk_32 SCW Üyesi

98
    3
    8
    Arkadaşlar aracıma Karbon kaplama yaptırmak istiyorum.. Ön konsola, Hoparlör çerçevelerine ve kapı kollarına.. sizce nasıl olur.. yaptıran arkadaş varsa yardımcı olsun lütfen.. karbon kaplamanın rengi konusunda kararsızım.. renkleri aşağıdaki sitede var..

http://www.karbon-folyo.com/karbonfolyo.asp

2. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Beyaz araca siyah karbon gider.3M dinoc en doğru seçim.

xx

3. Levent07

Levent07 SCW Üyesi

49
    1
    8
    +10 :)

4. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Uygulama ayrıntıları yokmu karbon engin abi :) Bu sene olmazsa gelecek sene kesin ordayım engin abi araba ile :D

5. mk_32

mk_32 SCW Üyesi

98
    3
    8
    Yoksa piano black mi yaptırsak..

6. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    bence piano black en güzeli

7. mk_32

mk_32 SCW Üyesi

98
    3
    8
    işte onu güzel yapanı bulabilsek.. erzurumdaki taha arkadaşımızın yaptırdığı gibi mesela..
    servisler bu işi yaparmı acaba.. gerçi yapsalar bile tonla para isterler şimdi..

8. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    servis bu işi yapmıyo en azından ankaradakiler yapmıyo zaten boşver yapmasınlarda yaparlarsa kanımız kaybar onlara yaptırırız direk komple göğüs parası isterler valla :)

9. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    pıano black cok toz tutar bu yasta adamı kanser eder:) bende 3m carbon en mantıklısı aslında elın yatkınsa kendın de yapabılırsın ben kendı arabama yapmıstım gayet guzel oldu

10. mk_32

mk_32 SCW Üyesi

98
    3
    8
    çizgili olandan mı yaptın.. yoksa parlak folyo mu.. bide bunu konsolu sökmeden yapabilirmiyim acaba.. gösterge üstüne de yapmak istiyorum.. sen nerden almıştın karbonu.. bu 3M ler kalın oluyomuş biraz.. sonra kalkma falan yapıyomuş sende oldumu..

Sayfayı Paylaş