Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3m karbon kaplama hakkında

mk_32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracıma Karbon kaplama yaptırmak istiyorum.. Ön konsola, Hoparlör çerçevelerine ve kapı kollarına.. sizce nasıl olur.. yaptıran arkadaş varsa yardımcı olsun lütfen.. karbon kaplamanın rengi konusunda kararsızım.. renkleri aşağıdaki sitede var..

http://www.karbon-folyo.com/karbonfolyo.asp

Beyaz araca siyah karbon gider.3M dinoc en doğru seçim.

xx

servis bu işi yapmıyo en azından ankaradakiler yapmıyo zaten boşver yapmasınlarda yaparlarsa kanımız kaybar onlara yaptırırız direk komple göğüs parası isterler valla :)

pıano black cok toz tutar bu yasta adamı kanser eder:) bende 3m carbon en mantıklısı aslında elın yatkınsa kendın de yapabılırsın ben kendı arabama yapmıstım gayet guzel oldu

pıano black cok toz tutar bu yasta adamı kanser eder:) bende 3m carbon en mantıklısı aslında elın yatkınsa kendın de yapabılırsın ben kendı arabama yapmıstım gayet guzel oldu

çizgili olandan mı yaptın.. yoksa parlak folyo mu.. bide bunu konsolu sökmeden yapabilirmiyim acaba.. gösterge üstüne de yapmak istiyorum.. sen nerden almıştın karbonu.. bu 3M ler kalın oluyomuş biraz.. sonra kalkma falan yapıyomuş sende oldumu..

Geri
Üst Alt