• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

3m karbon kaplama hakkında

mk_32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracıma Karbon kaplama yaptırmak istiyorum.. Ön konsola, Hoparlör çerçevelerine ve kapı kollarına.. sizce nasıl olur.. yaptıran arkadaş varsa yardımcı olsun lütfen.. karbon kaplamanın rengi konusunda kararsızım.. renkleri aşağıdaki sitede var..

http://www.karbon-folyo.com/karbonfolyo.asp

setnogrom

Kayıtlı Üye
Beyaz araca siyah karbon gider.3M dinoc en doğru seçim.

xx

tuğra

Kayıtlı Üye
servis bu işi yapmıyo en azından ankaradakiler yapmıyo zaten boşver yapmasınlarda yaparlarsa kanımız kaybar onlara yaptırırız direk komple göğüs parası isterler valla :)

ultraslanonur

Kayıtlı Üye
pıano black cok toz tutar bu yasta adamı kanser eder:) bende 3m carbon en mantıklısı aslında elın yatkınsa kendın de yapabılırsın ben kendı arabama yapmıstım gayet guzel oldu

mk_32

Kayıtlı Üye
pıano black cok toz tutar bu yasta adamı kanser eder:) bende 3m carbon en mantıklısı aslında elın yatkınsa kendın de yapabılırsın ben kendı arabama yapmıstım gayet guzel oldu
çizgili olandan mı yaptın.. yoksa parlak folyo mu.. bide bunu konsolu sökmeden yapabilirmiyim acaba.. gösterge üstüne de yapmak istiyorum.. sen nerden almıştın karbonu.. bu 3M ler kalın oluyomuş biraz.. sonra kalkma falan yapıyomuş sende oldumu..

Üst Alt