Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

38 ZK 373 ufak tefek değişiklikler:)

arka tampon ve kaliperler guzel omus masallah fakat su on tampona yapilan folyoya karsiyim arac gulen surat gibi duruyor :D

arka tampon ve kaliperler guzel omus masallah fakat su on tampona yapilan folyoya karsiyim arac gulen surat gibi duruyor :D
eyvallah cenk aabi gülen surat gibi olmasıda birazda fotoğrafın çekiliş açışından kaynaklanıyor yoksa çıplak gözle bakıldığında öle bişi anımsatmıyo yada ben öle görüyorum:)

maşallah güzel olmuş.arka park sensörleri de siyaha kaplıyamaz mısın?

Maşallah kardeşim, çok şahane olmuş, kaliper kapaklarını yakın plandan göremedim ama güzel duruyor., takarken bir sıkıntı çıkardımı? arka park sensörünün olduğu kısımları bencede kapat, sırıtmış biraz... Allah kaza bela vermesin...

hoş olmuş kardeşim güle güle kullan, ön logoyu folyo kaplat bence daha güzel olur :eek:key:

Geri
Üst Alt