Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

38 ZK 373 ufak tefek değişiklikler:)

araç zaten sport up ne yapsan yakışır gülegüle kullan kardeşim yakışıklı araban.birde kaliperleri yapıştırmamı yaptınız yoksa vidalamamı ?

ben arka camdakini beğenmedim adresini özelden yollarsan sana bi sticker gönderim okan

Elinize sağlık güzel olmuş ama ön tamponu değiştirirseniz araç bambaşka gözükür:eek:key:

xx

Maşallah kardeşim, çok şahane olmuş, kaliper kapaklarını yakın plandan göremedim ama güzel duruyor., takarken bir sıkıntı çıkardımı? arka park sensörünün olduğu kısımları bencede kapat, sırıtmış biraz... Allah kaza bela vermesin...
teşekkürler habil aabi, yok bi sıkıntı çıkartmadı sadece arkalar pek yanaşmıyordu hafiften bi kesme işlemi uyguladık sorun kalktı aabi:) evet kapatıcam park sensörünün deliklerini:) tekkrar teşekkürler aabi cümlemize.

hoş olmuş kardeşim güle güle kullan, ön logoyu folyo kaplat bence daha güzel olur :eek:key:
teşekkürler kardeşim, evet orayı ve panjur çerçevesinide siyah yapmayı düşünüyorum ama bu aralar pek uğraşamıcam:)

Erkan aabi(erkani) çok teşekkür ediyorum güüzel düşüncelerin için:) ısıya dayanıklı silikonla yapıştırdık usta 800 derceye kadar dayanır dedi ama salladı biraz sanırım:) ben 200 derece die biliyorum, bol bolda kullandık şimdi zımba gibi :) ben kaliperleri deldirmeye sıcak bakmıyordum yapıştırttım ama sen deldiredebilirsin aabi deldirende çok

teşekkürler kardeşim, evet orayı ve panjur çerçevesinide siyah yapmayı düşünüyorum ama bu aralar pek uğraşamıcam:)

Erkan aabi(erkani) çok teşekkür ediyorum güüzel düşüncelerin için:) ısıya dayanıklı silikonla yapıştırdık usta 800 derceye kadar dayanır dedi ama salladı biraz sanırım:) ben 200 derece die biliyorum, bol bolda kullandık şimdi zımba gibi :) ben kaliperleri deldirmeye sıcak bakmıyordum yapıştırttım ama sen deldiredebilirsin aabi deldirende çok
biliyorum kardeşim.yeni aracım için düşünüyorumda kaliperleri yapıştırma saglıklı olmaz dıyolar yolda fırlayıp gıdıyomuş balataların ısısından bakalım fidalama kolay olursa oyle yaptırmayı düşünüyorum...

güzel olmuş.. makyajsız kasayı daha çok seviyorum ben arka stopların ve aynaların duruşunu

teşekkürler habil aabi, yok bi sıkıntı çıkartmadı sadece arkalar pek yanaşmıyordu hafiften bi kesme işlemi uyguladık sorun kalktı aabi:) evet kapatıcam park sensörünün deliklerini:) tekkrar teşekkürler aabi cümlemize.

Okan Ön logo ve panjurdan sonra tavanı kaplat bence. Beyaza çok yakışıyor... :) bide cupra tampon.... offff :):)

Geri
Üst Alt