Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

38 ZK 373 ufak tefek değişiklikler:)

gulerokan

Kayıtlı Üye
arka tampon boşluğu leon fr gibi yapıldı, brembo kaliper kapaklar takıldı, ön plaka altı siyah yapıldı:)

Ekli dosyalar

• DSCF5367.jpg
    DSCF5367.jpg
    15.6 KB · Görüntüleme: 237
  • leonnnn.jpg
    leonnnn.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 240
  • lleeoon.jpg
    lleeoon.jpg
    45.3 KB · Görüntüleme: 230
hayırlı olsun okan bekliyordum bu degişimi 2 haftadır sanayiden cıkmadın dogrusu :D ama güzel olmuş allah nazardan saklasın masallahhh yakışır sana

çok şık olmuş özellikle arka tampon 10 numara olmuş
kazasız belasız inşallah :eek:key:

Ellerine sağlık kardeşim çok yakışıklı olmuş . Bu arka tampondan bende istiyorum :(:(:(:(:(:(:(:(

teşekkürler arkadaşlar, aklımda birşeyler daha var inş yawaş yawaş onlarıda yapıcaz.

hayırlı olsun okan bekliyordum bu degişimi 2 haftadır sanayiden cıkmadın dogrusu :D ama güzel olmuş allah nazardan saklasın masallahhh yakışır sana

Teşekkürler kazım aabi,öyle walla aabi, geçen hafta arabanın bakımlarıyla uğraştım bu haftada bunlara zaman ayırmaya çalıştım:)

zaten yakışıklıydı daha daha yakışıklı olmuş. güle güle bin kardeşim.:eek:key: Allah kazalardan belalardan korusun..

Geri
Üst Alt