Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

38 NK 479 Leon Fotoları Nedjo

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hayırlı olsun

Maşallah nazar değmesin güle güle bin inşallah....:eek:key:

Maşallah hemşerim kazasız belasız. Eger yolda görürsen beni durdur bi selamlaşalım tanışalım :)

Teşekkür ederim herkese. Allah herkesi kazadan, yolda kalmaktan ve servisten korusun :) Hemşerim sen de plakayı al beni görürsen durdur :) Gerçi genelde akşamları sahilde ya da kafferenginin orda oluyorum illaki görmüşsündür :p

MaşeAllah kazasız belasız nazarsız inşeAllah

Teşekkür ederim herkese. Allah herkesi kazadan, yolda kalmaktan ve servisten korusun :) Hemşerim sen de plakayı al beni görürsen durdur :) Gerçi genelde akşamları sahilde ya da kafferenginin orda oluyorum illaki görmüşsündür :p

Walla okadar cok leon varki beyaz hangisi kim inan bilmiyorum ama tek sarı seat bende oyuzden beni bulman kolay benim ev zaten oralarda :)

hayırlı uğurlu olsun hemşerim gökte ararken yerde bulduk bizim dükkandasın odadan çıktığında tanışırız tabi tan bu mesajı okurken tanışmış oluruz.

allah kaza bela vermesın hayırlı olsun güle güle eskitirsin işallah....

Kazasız belasız güzel günlerde kullan hocam... Hayırlı uğurlu olsun...
Beyaz Leon'a gerçekten çok yakışıyor...

Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle Maşallah :)

Geri
Üst Alt