Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

38 NK 479 Leon Fotoları Nedjo

hemşerim gökte ararken yerde bulkduk bizim dükkandasın mesajı okuyacakmısın bakalım

Abi çok memnun oldum tanıştığıma ve şaşırdım sana bu şekilde rastladığıma :) (Nasıl karşılaştık diye merak edenler olabilir abi yazayım kısaca. Gümrük işlemleri için gittiğim firmada çalışıyormuş Gökhan abi. Kapıda bir beyaz leon vardı ben de 2 yanına parkettim ve işte bir beyaz leon daha dedim içimden. Tabi her leon gördüğümde maşallah diyorum bu arada.İşlerim bitti, tam kapıdan çıkarken Gökhan abi seslendi. Beyaz leon arıyorum diye açtığı başlığa aman abi beyaz alma çok var Kayseri'de yazdığımı hatırlattı. O an tanıdım tabi. İlginç bir rastlantı oldu. Beyaz leonuna kavuşmuş nazar değmesin.)

İyi dileklerini sunan herkese tekrar teşekkür ederim. Kazasız belasız sürmek dileğiyle.

İşte yeni jantım. Yorumlarınızı bekliyorum.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

arabayı önce bi yaylasan belki daha görebilirdik,bide yanakları kaç o lastiklerin ya burdan 50 var gibi sanki:confused: keyifle kullanmam dileğiyle..

arabayı önce bi yaylasan belki daha görebilirdik,bide yanakları kaç o lastiklerin ya burdan 50 var gibi sanki:confused: keyifle kullanmam dileğiyle..

225/45/17 lastikler :) arabada yay var 3.5 h&r. Ama arka koltuğun üzerinde :) Taktırmaya vakit bulamadım bugün jantların takılması uzun sürdü kalabalıktan. Yay artık yarına kaldı.

Geri
Üst Alt