Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

37fbli Erhan ı Askere yolcu etme Konvoyu

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu akşam (6eylül) erhanı yollamak için konvoy dşünüyoruz..sizden haber bekliyorz..erhanın haberi yok ama güzel bişi olsun diye buraya yazıyorum artık yapcak bişi yok :D
acıbademde olucaz sonrasında nolur bilmiyorum

YER: Acıbadem Caddesi İşbankası önü
SAAT: 20.30

irtibat için 542 597 10 17

murat saat telefon acıbademin neresi vs.detayları yazarsan

cezmi abi öncelikle erhanı banla haberi olmasın ..veya bu konuyu görmesin..

cep telefonum 542 597 10 17
saati sölicem yer acıbadem caddesi olucak

akşam saat 20.30da acıbadem caddesi işbankası önünde toplanalım..

geliriz bea... bu arada bugün 6 EYLÜL puhaha 1 ay sonraya konvoy planlıyoruz galiba :D

geliriz bea... bu arada bugün 6 EYLÜL puhaha 1 ay sonraya konvoy planlıyoruz galiba :D

öf ulen afyonum patlamamış sabah bi yandan erhanın arkadaşıyla konuşuyorum bi yandan kıvançla uğraşıyorum bi yandan lastikleri alıcağım adamla uğraşıyorum :D mazur görün :D

öf ulen afyonum patlamamış sabah bi yandan erhanın arkadaşıyla konuşuyorum bi yandan kıvançla uğraşıyorum bi yandan lastikleri alıcağım adamla uğraşıyorum :D mazur görün :D

sıkıntı yok kardeşim... düzeltme manasında söyledim :D

Geri
Üst Alt