Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

37fbli asker...

37fbli

Kayıtlı Üye
Bugün manisa doğu kışlada 30. gün doldu ve yemin töreni yapıldı akşam evime geldim :D Manisada benimle ilgilenen yekta abime çok çok teşekkür ederim. Usta birliğim ISPARTA/EĞİRDİR kadro asker olarak vatani görevime devam edeceğim çarşıya çıktıkça buraya yazmaya devam edeceğim inş

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Hoşgeldin bakalım..Hayırlısıyla Ispartayı da yedim mi tamamdır bu iş..:)Sonra gel kız isticez..:D

erhan sen ciddimisin :D:D:D kardeşim ben ısparta eğirdirliyim :) orası güzeldir çok seviceksin orda benim arkadaşlarım askeriyedede bi arkadaşım var orda istediğin herşeyi senin için temin ederim eğer birşeye ihtiyacın olursa bi sıkıntın olursa ulaş bana :) seviyorum seni kardeşim :)

kardeş Allah'a emanet git gel.. hayırlı tezkereler olsun:hosgeldin:

Hoşgeldin Erhan :) Hadi hayırlısı olsun :eek:key:

hoşgeldin kardeşim... hayırlı olsun yeni yerin... sayılı gün işte gelip geçiyo... hayırlısıyla orayıda bitirip gelirsin inşallah...

Geri
Üst Alt