Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

35 HB 0065 Ibiza Cupra Hakkında Bilgi Gerekiyor Arkadaşlar Yardım Lütfen

bluetouch

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar ,

Şu sıralar malum sitede ilanda olaran İzmirdeki İbiza Cuprayı almayı düşünüyorum.Plakası 35 HB 0065'tir ancak aracın motorunun değişmiş olması ciddi manada kafamı kurcalıyor.Yeni sahibininde motor değişimi için bilgisi yok ve servisten de bilgi alamıyorum.Araç hakkında bilgi sahibi olan var ise değerli yorumlarınızı bekliyorum..Şuan araç 2.sahibindeymiş.İlk sahibi aracı İzmir MBU DOD'a bırakmış.Yeni aracı 2013 ya da 2014 Kırmızı FR olup plakası 35 HOD XX'miş.Bilen gören tanıyan var ise iletişime geçer ise sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2011-model-seat-ibiza-cupra-184726950/detay

Ceyhun
0530 283 37 42
0537 700 32 33 (whatsapp)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Motor degisimi oldugunu nerden biliyorsunuz.

Motor serviste degistiyse kaydi vardır.alinabilir..ama dışarıda degistiyse hiç bulasmayin

serviste değişmiş ancak önceki sahibinden de bilgi almak istiyorum.Yeni sahini scw üyesiymiş arkadaş demişti.
Serviste değişti ise izmir mbu dan bilgi alırız her türlü fakat motor neden değişti o önemli fabrikadan kaynaklı mı yoksa kaza ve kötü kullanım mı kaza ise bulaşmayın

Geri
Üst Alt