34UT4566 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

34UT4566

kirlisakal

Teknik Koordinatör
emeğine sağlık gayet hoş olmuş yalnız araba havada kalmış 3.5 indirsen daha tatlı durur :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Düşünmüyorum fakat belli olmaz
basık dursa daha başka olur aracın ayrıca ön plakayı kare yaparsan daha cix durur birden havası değişir anlayamazsın...ayrıca birbirimizle daha net anlaşılır konuşabilmemiz için takip yönünden ''alıntı'' yaparsak daha süper olur..tşkler

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
basık dursa daha başka olur aracın ayrıca ön plakayı kare yaparsan daha cix durur birden havası değişir anlayamazsın...ayrıca birbirimizle daha net anlaşılır konuşabilmemiz için takip yönünden ''alıntı'' yaparsak daha süper olur..tşkler
Tamamen zevk meselesi ben aracin önünü devamli surtmek istemiyorum beykoz bostanciya cok çok gidip geliyorum sirf görüntu diye mantiksizca hareket edemem haliyle o yüzden gorsellikte biryere kadar kanaatimce

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Tamamen zevk meselesi ben aracin önünü devamli surtmek istemiyorum beykoz bostanciya cok çok gidip geliyorum sirf görüntu diye mantiksizca hareket edemem haliyle o yüzden gorsellikte biryere kadar kanaatimce
zevkler renkler tabi ki tartışılmaz...başkasının beğenmesi önemli değil, sizin bakışınız beğenmeniz önemli...hayırlısı olsun rabbim kaza bela vermesin caner kardeşim

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
zevkler renkler tabi ki tartışılmaz...başkasının beğenmesi önemli değil, sizin bakışınız beğenmeniz önemli...hayırlısı olsun rabbim kaza bela vermesin caner kardeşim
Allah razi olsun Teşekkürler daha guzelleri daha genç kardeslerimizin olsun

bora55

Kayıtlı Üye
Allah kaza bela vermesin. Araçla oynamayı pek seviyorsunuz heralde maşaAllah.
Son hali hangisi oluyor ?
Bizim arabanın olmazsa olmazı sanırım arkaya bi spoiler taktırmak. En yakın zamanda benimde yaptırmam lazım.

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Allah kaza bela vermesin. Araçla oynamayı pek seviyorsunuz heralde maşaAllah.
Son hali hangisi oluyor ?
Bizim arabanın olmazsa olmazı sanırım arkaya bi spoiler taktırmak. En yakın zamanda benimde yaptırmam lazım.
Amin cumlemize insallah