Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34HY0554 Satıldı.

hasan hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanmanız dileği ile..
teşekkür ederim abi. sabah arabada unuttuklarımı alacaktım eve doğru çıkarken içim bir garip oldu.Önceki satılan arabalarımızda ağladığımda oldu babama kızdığımda oldu ama alıştıktan sonra yaş ilerleyip olgunlastıktan sonra sadece üzüldüm ağlamadım ufak çocuktum yani her gidene üzülürdüm nefret ettiğim toyota aurisimize bile üzülmüştüm en fazla 1 ay kullanmıstı babam.:).Babam 10 ayda bir araba değiştirirdi ve son 5 6 sene içerisinde en uzun kullandığı ve zor vazgeçtiği aracı bu oldu kolay vazgeçilecek bir araç değildir leon. ama bana göre babam önceki arabalarına daha temiz bakıyordu bu arabaya o kadarda temiz bakmadı bana öyle geldi ben elimden geldiğiyle temizliğini eksiğini gidermek için uğraştım. üzerindede ufak uğraşlarım olduğu için benim için değeri önemi çok olan aracımızdı bu. alanada satanada hayırlı olsun yeni sahibi hayrını görsün. :) unutamayacağım bir araçtı bu.

hayırlısı olsun hasan yeni fr den hayırlı olsun kaasız belasızezasız buluşmalı sürüşler olsun :)

hasan araç ne renk beyaz mı krmızımı

Biz beyazı çok seviyoruz kırmızıyıda seviyoruz ama babam ben bakamam diyor çiziği çok belli etmekte dedi ve biliyormusun abi kayadibi bize ellerinde son 2 fr kaldığını birinin beyaz birinin ise kırmızı olduğu söylendi bizde kaptık beyazı. :) babamın son arabaları beyaz oldu hep bir beyaz leon almıştı 2010 model sonra beyaz golf aldı sonra yine beyaz leon style aldı şimdide yeniden leon ve yine beyaz.puhahapuhaha gerçi benimde hoşuma gidiyor ama sürtmeler olduğu zamanda çok belli ediyor.:mad::mad::mad:

teşekkür ederim abi. sabah arabada unuttuklarımı alacaktım eve doğru çıkarken içim bir garip oldu.Önceki satılan arabalarımızda ağladığımda oldu babama kızdığımda oldu ama alıştıktan sonra yaş ilerleyip olgunlastıktan sonra sadece üzüldüm ağlamadım ufak çocuktum yani her gidene üzülürdüm nefret ettiğim toyota aurisimize bile üzülmüştüm en fazla 1 ay kullanmıstı babam.:).Babam 10 ayda bir araba değiştirirdi ve son 5 6 sene içerisinde en uzun kullandığı ve zor vazgeçtiği aracı bu oldu kolay vazgeçilecek bir araç değildir leon. ama bana göre babam önceki arabalarına daha temiz bakıyordu bu arabaya o kadarda temiz bakmadı bana öyle geldi ben elimden geldiğiyle temizliğini eksiğini gidermek için uğraştım. üzerindede ufak uğraşlarım olduğu için benim için değeri önemi çok olan aracımızdı bu. alanada satanada hayırlı olsun yeni sahibi hayrını görsün. :) unutamayacağım bir araçtı bu.

sağlık olsun hasan'ım sen hayırlısı ile yeni aracın fr ye gözün gibi bakarsın, gidenin eksikliğini hissettirmez sana..

sağlık olsun hasan'ım sen hayırlısı ile yeni aracın fr ye gözün gibi bakarsın, gidenin eksikliğini hissettirmez sana..
İnşallah zaten bunu almadan once gözüm hep fr yi gözetliyordu elimizde bundan once golf vardı ağız tadıyla kullanamadık arabayı babam leonu satıp golf almıştı ve ben bundan oncekı ılk leonumuzu hıc unutamamıştım bir seat sevgisi başlatmıştı bende golf aldığımızdada araba ayıplı mal çıkınca golf ten soğudum ama hep gözüm leonu gözetlerken birgün babam sofrada elime golfu verdım dedı ve elıme bır irsaliyeli fatura verdi babam style paket almıştı ve çok şükür dedim istediğim oldu. allahıma şükürler olsun FR alabildik. modifiye hastasıydım arabayla oynamak ıstıyordum bu araçta Fr oldu şimdi neresiyle oynayasınki araba zaten spor paket. :)

Hayırlı olsun hasancim..Satın alan hayrını görsün..Sizde Fr'a ağız tadıyla binersiniz inşallah..

Geri
Üst Alt