Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 YK 3689 Fr Yine Bağdat Caddesi Yine Trafik Kazası

evet hocam ben de farkettim, araçta buranın stickeri vardı, tanıyanlar vardır mutlaka...

Allah rahmet eylesin mevlam sevenlerine sabır versin..

Allah rahmet eylesin .. Evet arac hızlı bizde bazen farkında olmadan 180-200 yapıyoruz ama dikkat etmek lazım .. Hiç bir şey bizden ve canımızdan önemli değil !

Ben gordum onlari o aksam allah rahmet eylesin biyle bir araba kullanis sekli yoktu belliydi bir seyler olacagi . Bizim forumdan degil bizim stikerlardan degildi camlarindakiler

Allah rahmet eylesin, plakaları sorguladım sitede çıkmadı çok üzücü bir durum. :(

Allah Rahmet eylesin. Altımızdaki arabalara çok güvenmemeliyiz. Hız her zaman bu tip sonuçlar doğurabilir. Fakat işte bir çoğumuz hızı seviyoruz arabalarımıza ve kendimize çok güveniyoruz.

Geri
Üst Alt