Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!! 34 VN 9554 satılıktır..!!!

leeveent

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar piyasaların patlaması sonucu bende aracını satışa çıkaranlar kervanına katıldım...:) herhangi bir aciliyeti yoktur keyfi olarak koydum ilanı satılmazsa binmeye devam edecem...:D gerçi her SCW'li gibi bende arabamı seviyorum ama modelinide yükseltmek benim için daha iyi olacak... SCW için fiyatta bi güzellik daha yaparım....maksat araç yabancıya gitmesin arada bir göreyim keratayı nede olsa ilk arabam o benim....

Link:
Seat Leon 1.6 Signo 2001 Model 19.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 58784298

açıklama bölümündeki performansını begendim :)) hayırlı satışlar

ilan guzel olmus hayırlı satıslar...

açıklama bölümündeki performansını begendim :)) hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar.. İlan açıklaması başarılı :eek:key:

teşekkürler sağolun... ne varsa dobra dobra yazdım... karşıdaki aklında soru işaretiyle gelmesin bana :D

leventtt abii gıdyor aslanın:D
evet kardeşim ya... giderse üzülürüm ama genç kardeşlerinden bitane alıp onu büyütmeyi düşünüyorum :)

Geri
Üst Alt