Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 vn 4920 & 34 bz 4983

mayham85

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar istanbulda iken çektiğim bir kaç poz. tam acemilik atma zamanıma geldi arada hafif kusurlar olabilir fotolarda kusura bakmayın :(

IMG_0193.jpg

IMG_0189.jpg

IMG_0145.jpg

IMG_0141.jpg

IMG_0140.jpg

IMG_0139.jpg

IMG_0123.jpg

az gece flaşsız foto çek emrem.titretmemeye alışırsın ;)

eline sağlık.ışığın bol olsun :)

serhat bekle alıcammmmm anahtarını az kaldı :D

Emreeee, Serhata torpil geçmişsin, hani benim gündüz fotolarım :) bide kabinden flaşsız çektiğin bikaç foto daha vardı onları da koysaydın be abicim, titrediyse titredi olsun canın sağolsun.

abi seni gündüz çekmedikki hiç :(

tamam iç mekanlarıda koyayımda onlarda fazla titreme var belli oluor diye koymadım.

serhat kac cm yay var snein araçta. neredeyse yere değicek. cok güzel resimler gri leon farkı işte :D

gece cekımlerınde trıpod kullanıp flashsız calısırsan daha ıyı sonuclar alabılırsın,gunduz cekımlerındede odak noktasını arabaya alırsan daha vurgulu olabılır

tripod vardı can, hemde canlı canlı. ama sabit durmuyordu işte hehehehe

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Emre yorumlar ne olursa olsun, ben tüm fotoları isterim abicim. Burdan kimse o titreyen fotolara da kötü demesin benim için.

2side cok guzel kazasız belasız surusler:)

Geri
Üst Alt