Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 UBA 88 Satılık !..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arac muhtemelen satildi.. arkadaslarimiz suan yolda.. adanadan yola ciktilar sabaha burdalar.. hayirlisi insallah..

adanalı arkadaşlarla anlaşamadık .. baktıkları diğer 2 cupraylada anlaşamamışlar sanırım öyle duydum.. anlicağınız araç hala satılık :) tekrar belirtmekte fayda var aracımın satılması konusunda aciliyetim yok , sırf canım istedi diye drift spec bir araç hazırlamak için satıyorum .. bu yüzden fiyatta milyarlarca indirim gibi bişey sözkonusu olmayacak .. kapıda 2 adet ufak gamze (otoparkcılar saolsun) ve çamurlukta ufaktan derin bi çizik var eğer 1-2 haftaya satılmadığı takdirde onlarıda yaptırıp diğer ilanlar gibi 60.000 TL yazarım satılmazsa binerim 5 bin liraya ford sierra yapar 2. araba olarak binerim hiç sıkıntı yok :)

sol arka çamurlukta bi çizik var malesef ama ezik büzük yok , ve sürücü kapısında sadece bi gamze var otoparkta diğer arabanın kapısını vurmuslar.. resimlerini de ekliyicem buraya .. önümüzdeki hafta muhtemelen 2sinide yaptırıcam fiyatıda 60.000 TL e çekicem .. kendimede 3-4 binliraya ford sierra alıp 2 araç sahibi olucam 59.000TL bile bırakmıcam bu sefer cupra fiyatları almıs basını gidiyor baktım da

aracı yetkili servise bıraktım..debriyajı degisiyorum yagını yag filtresini degisiyorum.. oksijen sensoru sıfırlanıyor.. on tampon tas ızleri ve vernik atması nedeniyle boyanıyor, sol arka camurlukta çizik nedeniyle lokal boyanıyor..(servisde resimleri cekilicek işlemden önce) s001lastikleri barbaros abiye verdim bi suredir dunlop vardı tam olarak 60 km once sıfr p zero lastikler takıldı.. arac servisten cıkınca pasta cila boya koruma yapılacak ayrıca.. fiyat kalıcı olarak 60.000 tl olmustur.. sahibinden ilanı henuz guncelleyemedim.. fiyata xyz coilover (kutusunda) aquamist methanol kit bi iki orijinal parcası dahildir..

ilan ilk mesajda güncellenmiştir ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt