Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

34 UBA 88 Satılık !..

Konu, 'Satıyorum' kısmında arfy tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arfy

arfy SCW Üyesi

58
    0
    6
    Stock motor/stock turbo
    Pschiptuning Barbaros Bayrak Custom Yazılım
    iskender komple egzos 76mm (downpipe dahil) + cutout (kumandayla egzos açılır kapanır)
    THS intercooler
    APR benzin pompası
    Forge DV
    Aem filtre (sıfır yeni takıldı) (kutusu ve boruları sıcak hava almayacak şekilde özel yapılmıştır)
    Güncellenmiş sübap yayları takıldı
    kırmızı bobin seti ( almanyadan özel gelicektir, tsi,tfsi motorlardaki missfire problemine çözüm olarak )
    Aem EGT
    Aem Wideband
    Greddy Boost saati
    Aquamist HFS3 methanol kit
    XYZ Coilover
    Pirelli P Zero 225 40 18 lastikler 16 temmuz tarihinde sıfır takıldı (2011 üretimli)
    aracın içi komple 1. kalite deri döşemedir ( en ufak yırtık-yanık-hata yoktur) , ön göğüs-kapı kolları-kadran ve çevresi piano black boyanmıştır (resimlerde görünmektedir)
    tampon altında cupra R lipi,yan marşpiyeler ve bagaj üstü spoiler mevcut
    aracın muayenesi ve sigortası geçen ay yapıldı... hiç bir masrafı yoktur.. arac muayeneden çift renk geçti ruhsata çift renk işlendi kırmızı ve siyah olarak
    videoda dyno mevcut ve dyno kağıdınıda alıcıya teslim ederim ..
    takas düşünmüyorum.. kendim drift spec bir araç hazırlamak istediğim için satılıktır .. aracın en ufak bir problemi yoktur .. teşekkürler

araç Pschiptuning'de Barbaros Bayrak tarafından özenle hazırlanmıştır.. gerekli bilgi istenirse kendisindende alınabilir
    motor bakımları ve mekanik işlemleri Yürekli Garaj'da yapılmaktadır..elimde olan orijinal parçaları teslim edilicektir.. fiyat kalıcı olarak yükseltilmiştir..

2 ağustos tarihinde baskı,balata,volan,oksijen sensörleri sıfır olarak yetkili serviste değiştirilmiştir,faturaları durmaktadır.. ön tampon taş izlerinden dolayı , sol arka çamurluk çizikten dolayı boyanmıştır.. resimleri tek tek çekildi .. ciddi alıcıya araç başında görüşüldükten sonra bizzat gösterilir .. lokal boyanmıştır .. pasta , cila , boya koruması yapılmıştır..

2. LeonLine

LeonLine SCW Üyesi

677
    18
    18
    Güzel araç hayırlı satışlar

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Hayırlı satışlar...

4. mredkts

mredkts SCW Üyesi

222
    6
    18
    Hayırlı satışlar

5. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    Hayırlı satışlar...

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Kolcak yeni mi takildi
    Ben bu arabaya bi kolcak taktirmistim zamaninda ona nolmus :)

Hayirli satislar :)

7. Mus+

Mus+ SCW Üyesi

1.849
    204
    63
    Hayırlı satışlar...

8. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Hayırlı satışlar...

9. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Hayırlı satışlar

10. HaKo

HaKo SCW Üyesi

296
    36
    28
    hayırlı satışlar arif, filtre kitinin resimleri varmı ? audi tt ye uyarmı acaba uyuyorsa ayrı satmayı düşünürmüsün ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş