Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

yaptıracağım zaman sana ulaşıcam...

hersey guzelde su koltuk ustundekı kılıflar hıc olmamıs dostum

Kardesim onlar günlük kullanımda çok rahat oluyor atıyorum makinaya yıkanıyor yazın serin tutuyor renkleri pek uygun değiller ama takmiyorum renklerine kardesim..bide koltuk döşemelerini aşınmasını azaltıyor diye öle atıyorum üstüne..

Ulvi abi, allah kaza bela ve nazar değdirmesin :) Yalnız resimlerin birinde dikkatimi çekti de kemerin girişine kemerin bağlı olmadığı bir uç mudur nedir onu takmışsın :D olmadı olmadı kemer candır can :) :eek:key:

Kardesim onlar günlük kullanımda çok rahat oluyor atıyorum makinaya yıkanıyor yazın serin tutuyor renkleri pek uygun değiller ama takmiyorum renklerine kardesim..bide koltuk döşemelerini aşınmasını azaltıyor diye öle atıyorum üstüne..

hım anladım abı onun sole grı sıyahını bulabılsen koltukalrlada uyumlu olurdu madem rahatsın sorun yok onemlı olan rahatlık :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Ulvi abi, allah kaza bela ve nazar değdirmesin :) Yalnız resimlerin birinde dikkatimi çekti de kemerin girişine kemerin bağlı olmadığı bir uç mudur nedir onu takmışsın :D olmadı olmadı kemer candır can :) :eek:key:

Demirhancım sehirler arası takiyorum sehirici mümkün mertebe takiyorum ancak kısa mesafelerde din din oyuyor indi bindilerde ise yarıyor..
Seninde gözünden hiç birşey kaçmıyor sistem mühendisi:)))

hım anladım abı onun sole grı sıyahını bulabılsen koltukalrlada uyumlu olurdu madem rahatsın sorun yok onemlı olan rahatlık :eek:key:

Eski arabanın koltuk döşemesine iyi gitmişti de buna uymadı ama koltukları koruyor kardesim varsın rengide tutmasın dedik:)

Eski arabanın koltuk döşemesine iyi gitmişti de buna uymadı ama koltukları koruyor kardesim varsın rengide tutmasın dedik:)

anladım abı bu arabada allah kazdan beladan saklsın arabanı benım resımdekı fıesta bu aralar kazdan yana bası kurtulmuyor bu hafta ıcınde kırmızı ısıkta abım kullanırken arkadan carptılar allahtan fazla bı hasar yok bugunde yandan bı mınıbus surtmus ondada kapılar bıraz ıcerı gcmus boyle dıkkatsız uyuz tıplere delı oluyorum

vay maşallah.. ya leon budur işte... antene taktırdığın led harika ... kazasız belasız binmek nasip olsun ..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt