Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Takmatik perdeler...

Resim 026.jpgResim 025.jpgResim 022.jpgResim 024.jpgResim 023.jpg

Ekli dosyalar

• Resim 023.jpg
    Resim 023.jpg
    83.3 KB · Görüntüleme: 140
  • Resim 024.jpg
    Resim 024.jpg
    84.2 KB · Görüntüleme: 145
  • Resim 022.jpg
    Resim 022.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 143
  • Resim 025.jpg
    Resim 025.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 148
  • Resim 026.jpg
    Resim 026.jpg
    87.3 KB · Görüntüleme: 150
Cam ruzgarlığı ile takmatik perdelerin dışardan görünümü..

Resim 040.jpgResim 034.jpgResim 033.jpg

Ekli dosyalar

• Resim 033.jpg
    Resim 033.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 152
  • Resim 034.jpg
    Resim 034.jpg
    82.7 KB · Görüntüleme: 146
  • Resim 040.jpg
    Resim 040.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 138
yok kardeşim app değil orjianal plakaları.Doğuşun trafik müşavircilerinden rica ettim ön plakayı nova palaka (kare) istedim sağolsun yaptılar..Ancak tamponun plakalık yerine dikkatli bakarsan da farkedersin iki tane matkap deliği var..araç teslimi almaya gittiğimde satış temsilcisi alt katta arkadaşlar aracınızı hazırladı ınelim dedi plakaları aldık indik,adam biz oraya varmadan doğuşun plaka cercevelerini matkapla tamponu delip bir güzel monte etmişti bile..arka uzun plaka neyse de ön nova mecburen plakalık söküldü..kabak gibi iki tane matkap deliği ile dolanıyoruz..Cıngar çıkarıp o tamponu orada değiştirtmek vardı ya neyse dedik yeni araba hevesi ile aldık çıktık aracımızı...

dogru sen çözmüşsün:D güzel olmuş allah agzının tadıyla kullanmak nasip etsin

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Kazasız Belasız:eek:key:

Az paralanalım selçuğum Senin şu macpiel ile spoilerden istiyorum..Bu arada ayak dayamayı aldım,Pedal setinide seninde refere ettiğin adanadaki çağatay isimli arkadaştan sipariş verdim kardeşim..Pedal seti gelsin ayak dayama ile beraber taktırayım diye bekliyorum...

Sen ne zaman bana agra bulacan kendıne bulamadın bari bana bul:D:D

Az paralanalım selçuğum Senin şu macpiel ile spoilerden istiyorum..Bu arada ayak dayamayı aldım,Pedal setinide seninde refere ettiğin adanadaki çağatay isimli arkadaştan sipariş verdim kardeşim..Pedal seti gelsin ayak dayama ile beraber taktırayım diye bekliyorum...

Sen ne zaman bana agra bulacan kendıne bulamadın bari bana bul:D:D
Biz şu aralar fr arıyoruz başımızı kaşıyamayız

Geri
Üst Alt