Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 SJ 801 - 1.2 TSI *sener652

1.2 TSI için adam akıllı yazılım yok ki Doğukan olsa yaptırırım.. :) şimdilik ara hızlanmalar normal ama yakın zamanda kesmeyeceği kesin :) Superchips'ten bekliyorum da biraz uzun sürer gibime geliyor. Mail attım öyle bir çalışmaları dahi yokmuş :( 130-135hp 220nm olur araç büyük ihtimalle :) ama konforda önemli chip çıkana kadar bunlarla uğraşıyoruz işte :)

ya bu navigasyon için konsoldaki çerçeveyi nereden aldınız lütfen yardım

Arkadaşım bende de 1.2 tsi var heralde İst. ilk alanlardan biriyim ama foruma yeni üye oldum.Biraz erken olucak ama:)kazasiz belasız kullanman dileğiyle..
Benim sana sorum ve ricam,direksiyon üzerindeki tuşların işlevinden bir sıkıntı varmı.Son olarakta konsolun daha geniş bi resmini ekleyebilirmisin ilgine şimdiden teşekkürler.

şener bu welcome modunu nerde yaptırdın ustanın ismini biliyormusun birde.. Bende yaptırmak istiyrum..

Murat RCD 510 klima ve direksiyondaki tuşlar çalışıyomu yakın zamanda alıcam bi bilgi verebilirsen..

çerçeve 2011 lerde gelen çerçevelerdir.. rcd-310 çerçevesiyle bire bir aynıdır.

Ender Elektronikte yaptırdım RCD-510 ve welcome modunu..

Klimayı gösteriyor.. Seat logosuyla açılıyor. Direksiyon tuşları çalışıyor.

teşekkür ederim sendeki rcd 510 bosch olan bende onu arıyorum ama piyasada Blaupunkt var,neyse rcd farz oldu:)

blaupunkt bendeki.. bosch'ta öyle bi model olduğunu ilk defa duydum :) aldığımda çevresindeki etiketlerde blaupunkt yazıyordu.

Murat şıkır şıkır yapmışsın arabayı maaşallah Allah nazarlardan saklasın:)

Murat şıkır şıkır yapmışsın arabayı maaşallah Allah nazarlardan saklasın:)

amin cihan abi.. allah hepimizi nazarlardan korusun.. :) jant düşünüyorum bbs seat sport diyorum da.. 11.3 kg filan diye duydum ağır geldi biraz.. :)

Geri
Üst Alt