Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 SJ 801 - 1.2 TSI *sener652

pedal setını hangı servısten ne kadara aldın?

Altur'dan 450TL işçilik dahil.
Avek 399TL fiyat verdi işçilik hariç...

plakalığı çıkar bence ya. yapıştırma plaka çok daha şık duruyor..

plakalığı çıkarıcam fakat öncelikle app plaka yaptırmayı düşünüyorum. Tek mühürlü app yapıp orjinalleri bagajda tutabilirim ama kıl bi polis gelirse sorun olur. Yada yüksek bir miktar ücret vererek zorda olsa çift mühürlü app yaptırıcam.
Birde şöyle düşünüyorum polis sadece app plakadan çevirmez ki benim babamın arabasında fabrika çıkışı app var. Yasak olsa niye ona takılıyor? Tek mühürlü de riskli geliyor bana..

kanka pedal setıne 450 cok degılmı ya

çok be kanka.. ama olmuşken orjinal olsun istedim.. spor pedal seti çok hoş duruyo hadi neyse de.. kol dayamanın eksikliğini hissetmesem hayatta taktırmazdım.. leon için yan sanayii yok mu diye araştırdım çok ama yoktu mecburen indirimi bekleyemeden aldım. 550 + 450 = 1000 TL. çok ama eski aracıma taktığım universal parçalardan şikayetçiydim.. bu araçta ya orjinal yapmayı düşünüyorum yada hiç..! şimdilik birşey kalmadı bi panjur kaplama var. yaza doğru jant alırım. koni yay 5cm eibach. başka birşeyide kalmadı sanırım. teypten sıkılırsam belki dvd + navigasyon filan takarım.. gözü karartıp RNS-510 filan :D tabi mali olanaklar şimdilik izin vermiyor :)

yarın kar falan yagmassa ıst ye gelırsem su kol dayamayı bende taktırcam kısmetse:D

Araçtan beklentilerin ne tam olarak bilmiyorum fakat yerinde olsam daha fazla aksesuara girmeyip , yazılıma falan yönelmeni öneririm :) , çünkü belli bi süre sonra tatmin etmeyecektir seni , daha öncesinde 1.6 102 lik kullanıyodum , şu an 1.4 tsi az geliyo , ilerleyen zamanlarda muhtemelen yazılım düşünüyorum :)

Araçtan beklentilerin ne tam olarak bilmiyorum fakat yerinde olsam daha fazla aksesuara girmeyip , yazılıma falan yönelmeni öneririm :) , çünkü belli bi süre sonra tatmin etmeyecektir seni , daha öncesinde 1.6 102 lik kullanıyodum , şu an 1.4 tsi az geliyo , ilerleyen zamanlarda muhtemelen yazılım düşünüyorum :)

sen önce tampon tak jant tak i:D

len zaten benzın 4 lıra ne daha gucunu artırcam arabnın cok ısteseydım daha hızlı araba cupra alırdım :D en guzelıı konfor urunlerı D:

2.0 TSİ alalım dou sana yazılım filan ugraşma şimdi :))

Geri
Üst Alt