Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 SJ 801 - 1.2 TSI *sener652

Geçmiş olsun kardeşim ya yeni gördüm konuyu. Çok can sıkıcı bir durum. Umarım halletmişsindir ikisini de

Ozan abi senin araca özendim :D bbs seat sportların siparişini verdim. 2-3 haftaya geliyor :D ve sonunda jant işimde tamamlandı :D

Ozan abi senin araca özendim :D bbs seat sportların siparişini verdim. 2-3 haftaya geliyor :D ve sonunda jant işimde tamamlandı :D

hayırlı olsun kardeşim, bekliyoruz sabırsızlıkla :)
ama söyliyim janttan kopmadan arabadan kopamazsın sonra :)

hayırlı olsun kardeşim, bekliyoruz sabırsızlıkla :)
ama söyliyim janttan kopmadan arabadan kopamazsın sonra :)

abi benim arabadan kopmam için babamın fr tdi alıyorum demesi gerekir :D o zaman koparım işte :) diğer türlü kopabileceğimi sanmıyorum hele bu jantlarla asla :)

eksik kalan bir rns510 (hırsız sayesinde takamıyorum) birde coilover. 1-2 aya coiloverı da takarım :) birde ön tampon altına lip lazım sürtüyor :D

cuma gunu tamponlariimi takiyorum c.tesi ise coiloverlarimi takicam bu hafta sonu ni aksilik olmaz insallah jantda bbs rs861 alicam

o jantın 19'u çok iyi durur ya. 18'ini çok beğenceğini sanmıyorum :D Antep'in yollarını bilmiyorum ama İstanbulun yollarında coil + 18le neler yaşicam çok merak ediyorum. 30 + 16'yla ön tampon altı traşlanmış o kadar da dikkat ediyorum.

o jantın 19'u çok iyi durur ya. 18'ini çok beğenceğini sanmıyorum :D Antep'in yollarını bilmiyorum ama İstanbulun yollarında coil + 18le neler yaşicam çok merak ediyorum. 30 + 16'yla ön tampon altı traşlanmış o kadar da dikkat ediyorum.

lip olayini arastirda murat benim tamponlarda surter burda ,,halledelim onu

Geri
Üst Alt