Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 RRA 75 Yeni Oğlum 1.4 sport 118 hp :)

MaaşallahMaaşallah
kazasız belasız nazarsız inşeALLAH o maviyi bende çok merak ediyorum

hayırlı olsun. vaillante benim hayran olduğum bir prototip. yapılmayacak bir şey değil aslında eğer yaparsan on numara olur..

aracın maş. var renk seçimide süper hemen uygulamalısın:eek:key:

araç çok güzel bizim bi tane ibizamıza getittirmiştik wailante ön tampon sanıyorumki bi daha getirilmesi olanaksız:) 2004 meden 1.4 signoydu arabamız zaten sonrada satıp 1.8t fr aldık 2007 madel eğer çok ama çok lazım olursada proje için felan satılan çocuğun numarasını bulabilirim ama pazarlık size kalmış:) arabayada ALLAH kaza bela vermesin beyaz olması çok güzel

Güle güle kullan, inşallah istediklerinin hepsini kolaylıkla uygularsın!

araç çok güzel bizim bi tane ibizamıza getittirmiştik wailante ön tampon sanıyorumki bi daha getirilmesi olanaksız:) 2004 meden 1.4 signoydu arabamız zaten sonrada satıp 1.8t fr aldık 2007 madel eğer çok ama çok lazım olursada proje için felan satılan çocuğun numarasını bulabilirim ama pazarlık size kalmış:) arabayada ALLAH kaza bela vermesin beyaz olması çok güzel

emrecim gerçekten çok iyi olur yardımın olursa.ben aylardan beri bu tamponu arıyorum,yurtdışında bile sıkıntılı şu anda.en azından bi görüşürüz o arkadaşla numarasını bulabilirsen:eek:key:

emrecim gerçekten çok iyi olur yardımın olursa.ben aylardan beri bu tamponu arıyorum,yurtdışında bile sıkıntılı şu anda.en azından bi görüşürüz o arkadaşla numarasını bulabilirsen:eek:key:
bu arada sizin bu tampon olan aracın sahibinin adı yavuz yılmazmıydı.eğer oysa o aracı biliyorum ve çok kez aramıştım araç satıştayken hatta araç adanayamı ne gitti diye biliyorum şu anda.yeni sahibide vermiyo tamponu

Geri
Üst Alt