Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 RRA 75 Yeni Oğlum 1.4 sport 118 hp :)

Baktııım baktıım dedim ne ara benim arabayla resim çektirdin meğersem Cicişlerin arabasıymış :D Güle güle kullan ;)

tekerleklerin düz bassın emrecim arka tamponuma corsadaki gibi bununla yaklaşmazssın umarım bunun tamponu pahalıdır :eek:key:

ah abim ah abim ahhhh ahhh :D:D:D ömrümü yedi o rra :D:D:D ogünü hala unutmadım çok üzdü beni kerata yapmasın bidaha öle söle abicim allah kaza bela vermesin allah nazarlardan saklasın :) saygılar

Abi abi araban gerçekten çok güzel, ilk resimde ki o mavi renge boyatırsan çok güzel olur yemin ediyorum aşık olma sebebi. çok fena olur fırtına mavisi fırtına gibi olur araba.

ah abim ah abim ahhhh ahhh :D:D:D ömrümü yedi o rra :D:D:D ogünü hala unutmadım çok üzdü beni kerata yapmasın bidaha öle söle abicim allah kaza bela vermesin allah nazarlardan saklasın :) saygılar

anyen kardeşim gelir gelmez seni beni dursunu h.g yi ve barboros abi çok üzdü ama o kadar beyinden zannettiğimiz arıza meğersem marş entekresindenmişpuhahapuhahapuhaha
ama konuştum ben kendisiyle bidaha üzmücekmiş bizi:eek:key:

tekerleklerin düz bassın emrecim arka tamponuma corsadaki gibi bununla yaklaşmazssın umarım bunun tamponu pahalıdır :eek:key:
asıl şimdi daha çok tamponundayıyım abi çükü cupra tampon almam lazım kaskodanpuhahapuhahapuhaha
bence dikkat et:eek:key:

herkese çok teşekkür ederim allah hepimizi kazadan beladan ve polislerden korusunpuhaha:eek:key:

Geri
Üst Alt