Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 KTU 56 dan 34 AN 7948'e....

eseksipasi

Kayıtlı Üye
Plakami da aldim sonunda :) ama hala parasini tamamlayamadim....

Beyaz leon, aynalar siyah, aero kit var, 2012 fr arka stoplar.. bir de cam filmi ile uzerine cift serit gelecek.

Jantlari siyaha boyamayi dusunuyorum uzerindekileri cok begenmiyorum. Sport-up jant alip siyaha boyasam diyorum, nasil olur sizce? (Sport-up lar siyaha cook yakisiyor. tz 6744'ten calacagim yakinda..;))

Yada baska onerileriniz var mi???? (17 inch, uzerine cikmak istemiyorum simdilik.)

Hayırlı olsun... Bence sport up jantlar boyanınca siyahta pek güzel durmaz...

Hayırlı olsun :D

sen kendine ne yakıstırıyorsan yap sonra biz yorumlarız:D:D,

yada photoshop kullanabiliyorsan orda calıs sonra bak oldumu diye hatta resmi koy buraya yorumlara bak :D

ben hep bunu yapmısımdır:D

arabaya ne yapıcaksam once PHOTOSHOP

Hayırlı olsun :D

sen kendine ne yakıstırıyorsan yap sonra biz yorumlarız:D:D

ona suphem yok zaten de :) acikcasi hayal edemedim nasil olur... uzerindekini degistirip sonra pisman olmak istemiyorum... zimparalanacak boyanacak falan, sonra begenmezsem de cok fena olur. :confused:

bir de araca yay takilacak, o zaman da farkli duracaktir. yapip gormek lazim aslinda =)

Değişiklik iyidir füme olabilir..

ona suphem yok zaten de :) acikcasi hayal edemedim nasil olur... uzerindekini degistirip sonra pisman olmak istemiyorum... zimparalanacak boyanacak falan, sonra begenmezsem de cok fena olur. :confused:

bir de araca yay takilacak, o zaman da farkli duracaktir. yapip gormek lazim aslinda =)

Bende siyah leonda sport up jant kullanıyorum , bi ara bende düşündüm bu olayı sonra photoshopla bi kaç denemeden sonra vazgeçtim...

İmza da gördügün resmim photoshop ile yapıldı... 1 hafta sonra aynısı yapıldı araca:D

yay + ön ızgara altı boya vs...

bölesi daha güzel oluyor hem içine siniyor elinden geliyorsa dene zeklide oluyor acıkcası

İmza da gördügün resmim photoshop ile yapıldı... 1 hafta sonra aynısı yapıldı araca:D

yay + ön ızgara altı boya vs...

bölesi daha güzel oluyor hem içine siniyor elinden geliyorsa dene zeklide oluyor acıkcası

photoshop super olay.... ben de seritler icin yaptim o olayi ama jantlar icin yapmamistim.

photoshop super olay.... ben de seritler icin yaptim o olayi ama jantlar icin yapmamistim.

denemek istersen tavsiye

jantları sec füme mat siyah yapıcaksan channel mixer modunu ac

sonra tonlamadan istedigin rengi yakala...

mat olmıcaksa direk rengini koyulastır bitir:D

aracin uzerinden cift kalin siyah serit, yanlarindan iki ince kirmizi gececek. kaliperler de kirmizi jantlar siyah olsun dedim.

zibidilikte sinir tanimiyorum ::D

Geri
Üst Alt