Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 KTU 56 dan 34 AN 7948'e....

hahahah 19 bana cok. :D hele zaten araca alismam gerekecek. body kitli ve yay takilacak, altini oraya buraya gommekle ise baslayacagim. sonra marspiyelleri surterek devam edecegim.. ahah.. yillardir freelander kullaniyorum, gerci cok fazla araba kiraladim uzun yol icin ama kit ici bozuyor... ben benimkiyle trafikte araziye cikip devam ettigimi biliyorum. :) 19"le 2 gun gecmeden yolda kalirim :D

Jantlar hem 17 hem siyah olursa çok küçükdurur ve siyah jantın keyfi 15dakika sürer balata kurumu toz derken temiz olmadımı beğenemezsin bence gri olarak kullan hem orjinal hem büyük durur zaten sonradan boyamalar asla orjinal boyası gibi olmuyo bijon sökerken lastik takarken heba oluyo tecrübe ile sabittir bence bırak orjinal kalsın siyah hep aklında kalacak ama yaparsan daha çok pişman olacaksın buda benim fikrim....:)

haklisin aslinda. :) hevesimin onune mantigimi sokabilirsem sozunu dinleyecegim. ama arac bitip de ya bu jantlar da hic olmadi dersem boyatabilirim. kerim abicim boyar yine :D

Geri
Üst Alt