Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

34 KTU 56 dan 34 AN 7948'e....

Konu, 'Sohbet' kısmında eseksipasi tarafından paylaşıldı.

1. eseksipasi

eseksipasi SCW Üyesi

946
    197
    43
    Plakami da aldim sonunda :) ama hala parasini tamamlayamadim....

Beyaz leon, aynalar siyah, aero kit var, 2012 fr arka stoplar.. bir de cam filmi ile uzerine cift serit gelecek.

Jantlari siyaha boyamayi dusunuyorum uzerindekileri cok begenmiyorum. Sport-up jant alip siyaha boyasam diyorum, nasil olur sizce? (Sport-up lar siyaha cook yakisiyor. tz 6744'ten calacagim yakinda..;))

Yada baska onerileriniz var mi???? (17 inch, uzerine cikmak istemiyorum simdilik.)

2. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Hayırlı olsun... Bence sport up jantlar boyanınca siyahta pek güzel durmaz...

3. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Hayırlı olsun :D

sen kendine ne yakıstırıyorsan yap sonra biz yorumlarız:D:D,

yada photoshop kullanabiliyorsan orda calıs sonra bak oldumu diye hatta resmi koy buraya yorumlara bak :D

ben hep bunu yapmısımdır:D

arabaya ne yapıcaksam once PHOTOSHOP

Bunu beğendi. eseksipasi bunu beğendi.
  4. eseksipasi

eseksipasi SCW Üyesi

946
    197
    43
    ona suphem yok zaten de :) acikcasi hayal edemedim nasil olur... uzerindekini degistirip sonra pisman olmak istemiyorum... zimparalanacak boyanacak falan, sonra begenmezsem de cok fena olur. :confused:

bir de araca yay takilacak, o zaman da farkli duracaktir. yapip gormek lazim aslinda =)

5. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Değişiklik iyidir füme olabilir..

6. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Bende siyah leonda sport up jant kullanıyorum , bi ara bende düşündüm bu olayı sonra photoshopla bi kaç denemeden sonra vazgeçtim...

7. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    İmza da gördügün resmim photoshop ile yapıldı... 1 hafta sonra aynısı yapıldı araca:D

yay + ön ızgara altı boya vs...

bölesi daha güzel oluyor hem içine siniyor elinden geliyorsa dene zeklide oluyor acıkcası

8. eseksipasi

eseksipasi SCW Üyesi

946
    197
    43
    photoshop super olay.... ben de seritler icin yaptim o olayi ama jantlar icin yapmamistim.

9. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    denemek istersen tavsiye

jantları sec füme mat siyah yapıcaksan channel mixer modunu ac

sonra tonlamadan istedigin rengi yakala...

mat olmıcaksa direk rengini koyulastır bitir:D

10. eseksipasi

eseksipasi SCW Üyesi

946
    197
    43
    aracin uzerinden cift kalin siyah serit, yanlarindan iki ince kirmizi gececek. kaliperler de kirmizi jantlar siyah olsun dedim.

zibidilikte sinir tanimiyorum ::D

Sayfayı Paylaş