Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 HA 7263 2011 fiat punto evo

Beyaz jant ve kuşaklar ok yakışmış.
Ancak jant 17" olsaymış daha hoş olurmuş :)

valla babamın yuzunden napalım yoksa banada kalsa bende 16 takacaktım ama illa orjınal ne ise o olsun dedi bizde yewallah demek zorunda kaldık. aman ben onada razıyım:D

ailece fiatcısınız galıba :) araban hos jantlara kafanı takma hıc degılse cukurlara dumduz edıp gırersın aynadakı damayı nerde yaptırdın bende grı tonlusunu ıstıyorum

ailece fiatcısınız galıba :) araban hos jantlara kafanı takma hıc degılse cukurlara dumduz edıp gırersın aynadakı damayı nerde yaptırdın bende grı tonlusunu ıstıyorum

yok benim isteğim punto oldu. yokse bende abimde fanatik seatçıyız. aynen yorumunuza katılıyorum. çukurlarda pıtır pıtır atlayıp geçiyor. aynaya damalrdan yaptırırız. işinizin olmadığı bir gun bana haber verin 2 dakika benim yaptırdığım yerde yaptırırız.

benım arabanın serıtlerı ıle aynı renk olması gerekıyor ama boyle bır durum var !! o folyo da tek bı yerde var

tam tersi aslında kardeşimle ikimiz fanatik seatçıyız. ama durumlar anca bu araba için yeterli oluyordu. o yuzden punto evo aldık yoksa sercana da leon tdı isitoyrdum ben.

Geri
Üst Alt