Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 GE 9723 satılık

fnasif

Kayıtlı Üye
tüm bakımları yapılmış, kazası boyası olmayan servis bakımlı suroof'lu 75.500kmdeki 2010 leon style 1,4tsi aracım satlıktır. Lastikleri 2000km önce lassa phenoma ile yeniledim.

Araçtaki ekstralar bixenon far sistemi, arka park sensörü, tavan folyo kaplama, orjinal kol dayama, gösterge karbon kaplama, necvox in-dash, eko 66 tasarruf. Orjinal radyosunu da yanında verebilirim.

Düşündüğüm fiyat site için 37.000TL'dir. Yarın sahibinden de satışa koyacağım. Satma nedenim sedan yada crossower tarzı bir araca geçeceğim. daha detaylı bilgiyi 533 374 7983ten de verebilirim.

Sahibindendeki ilanım onay sürecindedir. ilana http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-hatasiz-masrafsiz-full-paket-68287932/detay/ linki ile ulaşabilirsiniz.

hayırlı satışlar faruk abi allah gönlüne göre versin

Siteden Olcay Arkadaşımız arıyordu Faruk..Baksın bence yabancıya gitmesin araç..Bildiğimiz temiz araç çünkü :)

Olabilir Hasan abi. Adatepedeki evi de satışa çıkartacağım. İşim nedeni ile İzmit merkez yada Derince'de ev bakıyorum. Birazdan onu da başka bir ilanda siteden vereceğim.

hayırlı olsun abi sımdıden. durumum olsaydı teybını alırdım :)

Geri
Üst Alt